Reklama

Reklama

Reklama

W kuluarach aż huczy od plotek! Julia Wieniawa ma chrapkę na przystojnego Włocha. On myśli jednak o innej!

Zbliża się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Jedną z uczestniczek ma być Julia Wieniawa (21 l.), której zamarzył się udział wraz ze Stefano Terrazzino (40 l.). Tancerz nie mówi nie, ale rozważa jeszcze jedną kandydaturę...

Właśnie wrócił z wakacji w Tel Awiwie. Wypoczął i z radością zapełnia zawodowy kalendarz. 

W ostatnim czasie przede wszystkim jeździł po Polsce i śpiewał włoskie przeboje (zobacz!).

Rozpoczął też budowę domu na ukochanej Sycylii. Tymczasem kilka tygodni temu znów upomnieli się o niego producenci „Tańca z gwiazdami”. I zaproponowali mu udział w show po rocznej przerwie.

"Stefano Terrazzino powiedział 'tak'" - donosi "Świat i Ludzie".

Reklama

A w kuluarach coraz głośniej szepcze się o tym, że z tancerzem bardzo chciałaby zatańczyć piękna aktorka Julia Wieniawa. 

Nie ma wątpliwości, że jeśli tak się stanie, to oni będą najgorętszą parą nowej edycji programu.

Gwiazda serialu "Rodzinka.pl” to zmysłowa kobieta. Przez kilka lat spotykała się z Antonim Królikowskim, potem zakochała się w muzyku Aleksandrze Baronie (sprawdź!). 

Obecnie nie jest z nikim związana.

Co ciekawe, sam Terrazzino ma dylemat i wcale aż tak nie pali się do uczenia Wieniawy. Ma na oku jeszcze jedną gwiazdę...

"Media spekulują, że Julia Wieniawa mogłaby być moją partnerką. Faktycznie, to bardzo fajna i piękna dziewczyna. Wydaje mi się, że jest osobą, której taniec jest bliski, więc moglibyśmy się dobrze bawić. 

Ale też Ania Karwan mogłaby być dla mnie superpartnerką. Ona ma taką pozytywną energię i wygląda na bardzo ciekawą osobę i wydaje mi się, że świetnie tańczy!" - wyznaje "Faktowi" tancerze.

Która lepsza?

***

Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy