Reklama
Reklama

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak: Rozstanie? Jednak nie!

A to niespodzianka. "Życie na Gorąco" dowiedziało się, że Tomasz Karolak (46 l.) i Viola Kołakowska (40 l.) wszystko sobie wyjaśnili i razem pokonali poważny kryzys.

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska byli ze sobą z przerwami od 2006 r. 

Podczas gdy wszyscy czekali na huczne wesele (rok temu aktor publiczne oświadczył się ukochanej na deskach swojego teatru IMKA), w połowie czerwca pojawiły się plotki, że Viola zerwała zaręczyny i oddała swojemu narzeczonemu pierścionek. 

"Nie jesteśmy razem. Była to nasza wspólna decyzja" – potwierdziła plotki.

Rodzinne wakacje nad morzem

Kilka dni później w internecie pochwaliła się zdjęciami ze swoich 40. urodzin. Kołakowska urządziła huczną imprezę na plaży nad Wisłą. Swoich gości przywitała okazałym tortem, a także... niezwykle widowiskowym i namiętnym tańcem, który wykonała z gwiazdorem „Tańca z gwiazdami”, Robertem Kochankiem (39 l.).

Reklama

Na tak ważnej dla jubilatki imprezie nie pojawił się natomiast Tomasz Karolak.Wydawało się więc, że para rozstała się na dobre. Tym bardziej, że w ostatnich dniach Viola była widywana w towarzystwie sporo od siebie młodszego barmana.

Spekulowano, że to właśnie nowy przyjaciel aktorki był jednym z powodów zerwania zaręczyn. Wszystko jednak wskazuje na to, że zarówno Tomasz Karolak, jak i jego była narzeczona, przemyśleli to, co między nimi zaszło i postanowili ratować swój związek.

Kilka dni temu fotoreporterzy przyłapali ich na rodzinnym spacerze i obiedzie w jednej ze znanych warszawskich restauracji.

Widać było, że oboje bardzo starają się zapomnieć o wszelkich nieporozumieniach. Mało tego: kilka dni później zabrali swoje pociechy – 10-letnią Lenę i 4-letniego Leona na wakacje nad morze.

"W niedzielę w czwórkę zjedli obiad w przytulnej restauracji w Dąbkach. Dzieciakom dopisywały humory. Po skończonym posiłku biegały radośnie między stolikami.  Ich rodzice natomiast w skupieniu patrzyli sobie w oczy. Widać było między nimi czułość. I choć ponad miesiąc temu para oficjalnie się rozstała, dziś wszystko wskazuje na to, że znów tworzą szczęśliwy związek" - czytamy w "Życiu na Gorąco".

W końcu łączy ich nie tylko ponad 10 lat spędzonych razem, ale przede wszystkim dzieci, na których aktorowi bardzo zależy. W jednym z wywiadów wyznał szczerze:

"Żałuję każdego momentu, którego nie spędziłem z dziećmi, bo akurat dopadł mnie kryzys czterdziestolatka..." – stwierdził.

Relacja Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej od lat nie należy do najłatwiejszych. Para wielokrotnie rozstawała się i wracała do siebie.

Nie chcą stracić, tego, co mają

Aktor długo nie zamierzał się ustatkować i zamieszkać z rodziną, a Viola tolerowała jego wybryki.

"Jestem takim ekspertem od zdrad, jak chyba każdy człowiek. Chociaż na pewno zdarzają się osoby, które nie miały takiej przygody" – wyznał Tomasz Karolak podczas promocji filmu „Porady na zdrady”.

"Zawsze na nasz temat było dużo plotek. Teraz mam okres, że skupiam się na rodzinie i to mi sprawia największą satysfakcję. Mam swoje lata i dzieci, za które biorę odpowiedzialność" – dodał aktor. 

"Wygląda na to, że dziś, jak nigdy wcześniej, zależy mu na utrzymaniu pełnej rodziny. Dlatego tym razem schował dumę do kieszeni i zrobi wszystko, by odzyskać Violę" - przekonuje tygodnik.

***

Życie na gorąco
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy