Reklama
Reklama

Villas ma trafić do domu opieki

Syn piosenkarki Krzysztof Gospodarek (52 l.) chce umieścić schorowaną matkę w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

Mężczyzna twierdzi, że jego rodzicielka jest w opłakanym stanie i potrzebuje natychmiastowej pomocy psychologicznej i lekarskiej.

"Chciałby sprowadzić matkę jak najbliżej Warszawy, gdzie mieszka i pracuje" - pisze "Fakt".

"Sam nie byłby jednak w stanie poświęcić Villas (72 l.) wystarczająco dużo czasu i odpowiednio się nią zaopiekować. Poza tym Violetta nie chciałaby mieszkać pod jednym dachem ze swoim synem" - dodaje tabloid.

Gospodarek prowadzi już rozmowy z domem opieki dla artystów: "Każdy z mieszkańców ma tam swój pokój i całodobową opiekę. Od lat mieszka tu m.in. Irena Kwiatkowska (97 l.)" - czytamy.

Reklama

Elżbieta Budzyńska, gosposia gwiazdy nie chce się jednak zgodzić na umieszczenie swojej pani w ośrodku. Uważa, że jej stan jest dobry: "Violetta jest bardzo szczęśliwa i w dobrej formie" - twierdzi w rozmowie z dziennikiem.

Przypomnijmy: Syn piosenkarki Krzysztof Gospodarek złożył w grudniu doniesienie do prokuratury na Elżbietę Budzyńską twierdząc, że jego matka jest zaniedbywana i izolowana od opieki lekarskiej.

Fakt
Dowiedz się więcej na temat: Violetta Villas
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy