Reklama
Reklama

​Viki Gabor zrobiła sobie tatuaż. Cała ręka we wzorach…

Viki Gabor (15 l.) zaczynała karierę jako 12-latka. Teraz ma o 3 więcej, chociaż na tyle nie wygląda i coraz śmielej eksperymentuje z wizerunkiem. Ostatnio zafundowała sobie tatuaż, jednak ze zdjęcia można wysnuć wniosek, że efekt utrzyma się raczej krótko.

Viki Gabor została gwiazdą dokładnie  24 listopada 2019 roku, gdy wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Dwunastolatka, chociaż zdążyła już liznąć sławy kilka miesięcy wcześniej, gdy zwyciężyła w finale programu The Voice Kids, sprawiała wrażenie oszołomionej zamieszaniem, które wokół niej powstało. Na szczęście z czasem otrzaskała się ze sławą i zaczęła świadomie kształtować swój wizerunek.  Dzięki temu udało jej się osiągnąć taki efekt, że trudno ją odróżnić od tłumów internetowych celebrytek

Reklama

Na razie Viki zdaje się być zadowolona z faktu, że w szybkim tempie traci wszelkie indywidualne cechy, za to wygląda znacznie starzej niż wskazuje na to metryka. Biorąc pod uwagę, z jakim zachwytem 15-latka fotografuje się sama, po to, by potem zamieścić zdjęcie na Instagramie, usprawiedliwiony wydaje się wniosek, że jest zadowolona z kierunku, w jakim zmierza jej metamorfoza. 

Viki Gabor eksperymentuje z tatuażem

Rzeczywiście, coraz mniej przypomina nieśmiałą 12-latkę z grzywką, dla której wielką ekstrawagancją było podkreślenie oczu kreską. Obecnie Viki, z wymalowanymi oczami i wydętymi ustami może uchodzić za wzór instagramowej urody. 

Na razie jeszcze nie odsłania za dużo ciała, tylko brzuch, ale to pewnie też wkrótce ulegnie zmianie. Ostatnio Gabor pokazała zdjęcie, na którym z doklejonymi rzęsami i powiększonymi, miejmy nadzieję, że tylko błyszczykiem i konturówką, ustami, pozuje do odzianego w czerwono - złote etui telefonu. W pierwszej chwili trudno się zorientować, co stało się z jej ręką, która na pierwszy rzut oka wygląda jakby należała do jakiegoś jaszczura. 

Na szczęście przy bliższym przyjrzeniu się staje się jasne, że Viki nie zmutowała, tylko sprawiła sobie tatuaż. Z jeszcze bardziej wnikliwej obserwacji wynika, że tatuaż nie zostanie z nią na długo. Zresztą Viki w odpowiedzi na jeden z komentarzy potwierdziła, że został namalowany henną, co oznacza, że zmyje się w czasie od jednego do czterech tygodni. 

Zobacz też:

Viki Gabor skrytykowana po występie w Sopocie. Co tym razem poszło nie tak?

Viki Gabor w zaskakującej kreacji na Wielkanoc. Wywołała kontrowersje!

Doda eksponuje pośladki. Fani: „Królowa jest tylko jedna”

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Viki Gabor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy