Reklama
Reklama

Viki Gabor już nie wytrzymała! Odpowiedziała na krytykę hejterów

Viki Gabor (14 l.) ze względu na liczne sukcesy muzyczne, wyzywający wygląd oraz młody wiek, nieustannie mierzy się z nieprzychylnymi komentarzami ze strony hejterów. Część internautów zarzucała jej nawet ingerencję w wygląd za pomocą operacji plastycznych. W jednym z ostatnich wywiadów artystka postanowiła skończyć z tymi docinkami raz na zawsze.

Viki Gabor to artystka młodego pokolenia, która już w wieku 14 lat zrobiła międzynarodową karierę muzyczną. Ze względu na liczne sukcesy, nastoletni wiek i jednocześnie wyzywający wygląd często jest ofiarą docinek ze strony hejterów

Nie da się ukryć, że Viki mocno inspiruje się zachodnią gwiazdą pop, Arianą Grandę. Świadczy o tym nie tylko jej makijaż, fryzura i styl ubierania się, ale również ozdobniki wokalne czy ruchy sceniczne. 

Reklama

Fani jednak konsekwentnie bronią swojej idolki pisząc, że jest jeszcze młoda, rozwija się i ma prawo czerpać natchnienie skąd tylko chce.

Viki Gabor odpowiada na komentarze hejterów

Kiedy w mediach ogłoszono, że Gabor będzie najmłodszą uczestniczką 16. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w historii, w sieci rozpętała się prawdziwa burza. 

Internauci "martwili się" o to, jak dziewczyna pogodzi rozwój kariery z nauką

Z czasem pojawiły się też plotki, jakoby piosenkarka miała przejść zabieg powiększania ust. Młoda wokalistka wielokrotnie podkreślała, że zabawa wizerunkiem to element jej pracy, a na co dzień nie wygląda tak, jak na scenie czy w kamerze podczas kręcenia teledysków. 

W jednym z ostatnich wywiadów postanowiła wyjaśnić ten problem raz na zawsze. 

Myślicie, że przekonała wszystkich niedowiarków?

Zobacz też:

Viki Gabor rozczarowała publiczność na gali Wiktorów? "To jest katastrofa"

Fabijański wydał oświadczenie ws. Rafalali. Przeprosił najbliższych. "Jestem szantażowany"

Drugi atak rekina w egipskim kurorcie. Ofiarą Rumunka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Viki Gabor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy