Reklama
Reklama

Victoria Beckham "zdruzgotana" konfliktem z synową? Przez Nicolę Peltz nie widuje syna!

O konflikcie pomiędzy Victorią Beckham (48 l.) i Nicolą Peltz (27 l.) słychać od dawna. Afera miała zacząć się na weselu aktorki i Brooklyna, a prasa co chwilę dostarcza czytelniom nowych informacji na temat niesnasek w ich rodzinie. Teraz na jaw wyszło, że była spicetka rzekomo ma utrudniony kontakt ze swoim najstarszym synem, a to za sprawą 27-latki.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz w tym roku stanęli na ślubnym kobiercu. Wyjątkowa uroczystość była ochoczo opisywana w mediach, a po ceremonii zaślubin na jaw wyszło, że blond włosa aktorka jest skonfliktowana z Victorią Beckham.

Reklama

O co poszło pomiędzy byłą wokalistką a dziedziczką milionowego imperium?

Victoria Beckham i Nicola Peltz dalej skonfliktowane

"Zimna wojna" pomiędzy Victorią a Nicole miała rozpocząć się podczas przygotowań do wesela. Była spicetka marzyła, by jej synowa założyła na ceremonię suknię projektu jej domu mody. Tak się jednak nie stało, a media obiegła informacja, że 48-latka na weselu zachowywała się niestosowanie i pragnęła, aby cała uwaga była skupiona na niej, a nie na młodej parze.

Teraz zagraniczna prasa podaje, że żona byłego piłkarza posunęła się do "kradzieży" i wykorzystała wybrany przez parę młodą utwór, który przeznaczyli na pierwszy taniec.

Jednym z zaproszonych na imprezę był były mąż Jennifer Lopez, Marc Anthony. Muzyk podczas ślubnego przemówienia miał największą uwagę poświęcić właśnie Victorii i podkreślać jej wyjątkowość. Jego zachowanie nie spodobało się pannie młodej. 27-latka rzekomo się wściekła, wyszła z sali i ze łzami w oczach czekała na zakończenie "przedstawienia".

W mig dołączyła do niej jej mama i siostra. Kobiety próbowały pocieszyć aktorkę, a atmosfera przyjęcia stała się gęsta.

Victoria Beckham przez synową nie widuje syna!

Od tego czasu minęło 5 miesięcy, jednak nic nie wskazuje na to, że panie się pogodziły. Na dodatek projektantka ma być "załamana i zdruzgotana" zaistniałą sytuacją. Zagraniczna prasa cytuje informatora, który twierdzi, iż 48-latka martwi się o to, że jej kontakty z pierworodnym znacznie się rozluźniły, a jeszcze niedawno byli "nierozłączni".

"To złamało jej serce. Do tej pory byli nierozłączni" - twierdzi informator portalu "Mail+".

Myślicie, że to dopiero początek sporu, a może panie dojdą do porozumienia?

Zobaczcie również:

Victoria Beckham zadłużona na setki milionów. Grozi jej bankructwo?

David Beckham pokazał stopy Victorii i porównał je do skorupiaka. Romantycznie?

Mel C zakpiła z Victorii Beckham. Sugeruje, że kiepsko śpiewa!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Victoria Beckham | Nicola Peltz | Brooklyn Beckham
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy