Reklama
Reklama

David Beckham pokazał stopy Victorii i porównał je do skorupiaka. Romantycznie?

David i Victoria Beckhamowie to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par zagranicznego show-biznesu. Małżeństwo może pochwalić się długim stażem, a także tym, że doskonale się znają. Niedawno David postanowił nieco zażartować ze swojej ukochanej. Nie wiadomo, czy ten dowcip wyjdzie związkowi na dobre.

Victoria i David są małżeństwem od 1999 roku, można więc przypuszczać, że znają się jak łyse konie. Sportowiec oraz projektantka doskonale się dogadują i udowadniają, że wieloletnie związki w show-biznesie są możliwe. Piłkarz zrobił niedawno żart swojej żonie, udostępniając w sieci zdjęcie jej niezbyt zadbanych stóp.

David Beckham śmieje się ze swojej żony

Beckhamowie świętowali niedawno 23. rocznicę ślubu w malowniczej Wenecji, a następnie udali się do Paryża. Odwiedzili Chorwację, a później wrócili do Francji, gdzie spędzili trochę czasu na imprezowaniu w najlepszych klubach.

Reklama

Okazuje się, że Victoria nie miała chyba zbyt wiele czasu na to, by zadbać o swój pedicure. Nie wyszłoby to na jaw, gdyby nie InstaStories Davida. Piłkarz udostępnił w sieci zdjęcie stóp swojej ukochanej żony. Na płytce paznokcia gwiazdy widoczny był dość duży odrost. David jednoznacznie z tego zakpił.

47-latek paznokcie Victorii porównał do morskiego skorupiaka, którego można znaleźć w Oceanie Atlantyckim. Zapytał również swoich fanów, o to, czy widzą podobieństwo między zwierzątkiem a paznokciami jego żony.

Victoria i David Beckhamowie - historia związku

David i Victoria Beckhamowie pobrali się ponad 23 lata temu, a dokładnie 4 lipca 1999 roku w Irlandii. On był wtedy jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie, a ona spełniała się jako wokalistka w zespole "Spice Girls".

Okazuje się, że to on zwrócił uwagę na Victorię. Kiedy pierwszy raz ją zobaczył, wyjawił, że to właśnie ona zostanie jego żoną. Po dwóch latach randkowania tak się stało.

Mają czwórkę dzieci: trzech synów - Brooklyna Josepha, Romeo Jamesa i Cruza Davida oraz córkę Harper Seven.

Zobacz też:

Gwiazdy na pokazie Diora! David Beckham przyszedł z synem. Podobny do ojca?

Meghan Markle: dla księcia Harry’ego rzuciła kucharza

Rozenek i Majdan na imprezie z Beckhamami. Radosław przyćmił Davida?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: David Beckham | Victoria Beckham
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy