Reklama
Reklama

Meghan Markle była w związku, gdy randkowała z księciem Harry'm. Grała na dwa fronty!

Meghan Markle (40 l.) w dniu, gdy wybrała się na randkę w ciemno z księciem Harry’m, była w związku z kucharzem Coreyem Vitiello. Mieszkali razem i planowali wspólną przyszłość. Najnowsza książka odsłania nieznane sekrety z życia księżnej.

W Wielkiej Brytanii rekordy popularności bije wydana właśnie książka „Zemsta: Meghan, Harry i wojna między Windsorami”, odsłaniająca nieznane dotąd tajemnice przedmałżeńskiego życia Meghan Markle, wówczas gwiazdy popularnego serialu „W garniturach”. 

Wiadomo, że aktorka i książę Sussex zakochali się w sobie na randce w ciemno, zaaranżowanej przez wspólnych znajomych. Oni sami chętnie wracają  do romantycznych początków swojej znajomości. Jednak nigdy nie wyjaśnili, skąd wytrzasnęli wspólnych znajomych, pochodząc z dwóch różnych światów i obracając się w zupełnie różnych kręgach. 

Reklama

Jak się okazuje, Meghan, kręcąc w Kanadzie, dawnej brytyjskiej kolonii, serial „ W garniturach” zaprzyjaźniła się z grupą Brytyjczyków pochodzących z arystokratycznych rodzin. Wśród nich była przyjaciółka Harry’ego z dzieciństwa, Violet von Westenholz, córka wieloletniego przyjaciela Camilli Parker-Bowles, wówczas zatrudniona w modowym imperium Ralpha Laurena. Meghan poznała ją, gdy zgodziła się w ubraniach tej marki zaprezentować  na kortach Wimbledonu latem 2016 roku. 

Podwójne życie Meghan Markle

To właśnie von Westenholz wpadła na pomysł zeswatania Meghan z księciem Harry’m. Violet pozostawała w zażyłych kontaktach z Harry’m odkąd w dzieciństwie spędzali razem wakacje z posiadłości rodziny von Westenholz w Hertfordshire. 

Był tylko jeden problem: w owym czasie Meghan była związku z szefem kuchni jednej z restauracji w Toronto, Coreyem Vietiello. Mieszkali razem i planowali wspólną przyszłość. Mimo to Markle zdecydowała się pójść na zaaranżowaną przez koleżankę randkę. 

Na miejscu od razu zrozumiała, że kucharz, choćby bardzo utalentowany, blednie w porównaniu  z księciem. Jak twierdzi autor książki, Tom Bower, przez pewien czas przyszła księżna grała na dwa fronty, mieszkając z Coreyem i romansując z księciem. Odrobinę niezręcznie zrobiło się, gdy Harry, nie mogąc zapomnieć o Meghan, ponownie przyleciał do Kanady dwa tygodnie po ich pierwszej randce. Jak pisze Bower:

Na szczęście jej wyznanie trafiło na podatny grunt. Jak twierdzi autor książki, Corey odczuł wielką ulgę, bo w codziennym życiu Meghan okazała się nie do wytrzymania. 

Zobacz też: 

Meghan doprowadziła Kate do łez? Wraca głośna afera zza kulis ślubu Sussexów

Królowa Elżbieta próbuje „sprzątać” po Meghan Markle? Musiała interweniować!

Dagmara Kaźmierska polską Pamelą Anderson. Kusi zdjęciami w negliżu

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy