Reklama
Reklama

Victoria Beckham zalała się łzami na pokazie podczas paryskiego Tygodnia Mody. Wiemy dlaczego!

Victoria Beckham (47 l.) po raz pierwszy pokazała swoją kolekcję podczas paryskiego Tygodnia Mody. Gwiazda nie mogła powstrzymać emocji i wybuchła płaczem. Na widowni nie zabrakło jej rodziny z Brooklynem Beckhamem i Nicolą Peltz na czele. Czyżby rodzina znowu zwarła szyki?

Victoria Beckham we łzach po pokazie na paryskim Tygodniu Mody

W miniony piątek Victoria Beckham miała co świętować. Wokalistka zaprezentowała ubrania swojej marki odzieżowej w ramach Paris Fashion Week. Pokaz był jej debiutem, jeśli o to osławione wydarzenie chodzi, a także jej pierwszym pokazem od czasów pandemii COVID-19. Show zorganizowane przez żonę Davida Beckhama uświetniły siostry Hadid, a na widowni nie zabrakło nawet Anny Lewandowskiej.

Reklama

Victoria Beckham bardzo emocjonalnie podeszła do pokazu Posh Spice. Gdy modelki zeszły z wybiegu, wkroczyła na scenę, by pozdrowić zgromadzonych wokół widzów. Przechadzając się wśród ich spojrzeń, nie mogła powstrzymać łez wzruszenia. Zapłakaną twarz starała się zasłonić dłońmi. Ostatecznie z wdzięcznością rzuciła się w ramiona ukochanego męża Davida Beckhama, który wspierał żonę z widowni. Uścisnęła także przyjaciółkę - Evę Longorię. Jak można było zauważyć, wśród podziwiających show nie zabrakło także Brooklyna Beckhama w towarzystwie Nicoli Peltz. Reszta dzieci gwiazdy także wspierała mamę w spełnianiu marzeń. Podczas pokazu nie zabrakło Romeo, Cruza oraz Harper.

Niedawno pojawiły się informacje o rzekomym kryzysie w rodzinie Beckhamów, który miał dotyczyć Brooklyna i Nicoli. Twierdzono wówczas, że Victoria ma nie widywać syna przez jego wybrankę, która zraziła się do teściowej po tym, jak na ich weselu próbowała skraść jej show, a co więcej, usilnie "wciskała jej" suknię ślubną swojej marki. Trudno orzec, czy pogłoski są prawdziwe. Choć młodzi małżonkowie nie przybyli na pokaz z pozostałymi Beckhamami, według Daily Mail, pojawili się na terenie wydarzenia pół godziny przed rozpoczęciem show Victorii. Informator serwisu twierdzi, że zdążyli nawet życzyć mamie Brooklyna wszystkiego co najlepsze, zanim zasiedli w pobliżu rodziny. Co więcej, Peltz nie omieszkała pogratulować teściowej niesamowitego sukcesu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zobacz też:

Victoria Beckham zadłużona na setki milionów. Grozi jej bankructwo?

David Beckham udawał, że płacze nad trumną królowej? Kontrowersyjny gest piłkarza

Co je Victoria Beckham? Dieta to sekret jej wyglądu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Victoria Beckham | Anna Lewandowska | Nicola Peltz | Brooklyn Beckham
Reklama
Reklama
Reklama