Reklama
Reklama

Uruszula Dębska wypowiada się w sprawie Opozdy i Królikowskiego. "Znęcanie się nad człowiekiem"

Aktorka Urszula Dębska (35 l.) nie mogła milczeć na temat Joanny Opozdy (34 l.), której prywatne nagrania zostały udostępnione w sieci. Jej apel spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem internautów. Co napisała?

Urszula Dębska ze szczerym apelem. Mówi o nagraniach udostępnionych na profilu Antka Królikowskiego

Kilka portali postanowiło opisać sprawę nagrań udostępnionych na profilu Antka Królikowskiego (34 l.), który twierdzi, że to nie on wrzucił do sieci filmy wideo z byłą partnerką, Joanną Opozdą

Według aktorka był to "atak hakerski" i sprawa została już zgłoszona służbom. Niestety, rozpowszechnianie nagrań ma bardzo zły wpływ na Joannę i nie znajduje poparcia wśród internautów. Głos postanowiła zabrać nawet Urszula Dębska, aktorka znana z produkcji takich jak "Pierwsza miłość" czy "Plebania".

Reklama

"Drodzy Państwo. Tak po ludzku do Was napisze. Skasujecie ten filmik. Sam fakt, że to wylądowało na IG, nie daje Wam przyzwolenia na powielanie takich materiałów" - apel skierowała do profili, które wykorzystują filmy wideo, by zdobyć wyświetlenia.

"Chcecie opisywać sytuacje, to opisujcie, ale wrzucanie tak intymnego nagrania, które nie powinno nigdy ujrzeć światła dziennego, to znęcanie się nad człowiekiem i właśnie do tego się przyczyniacie. Wyjątkowo obrzydliwe to jest. Więc po ludzku, jeśli pracuje tam ktoś, kto ma choć trochę empatii, SKASUJCIE TO NAGRANIE".

Komunikat udostępniony w social mediach przez Urszulę Dębską spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem ze strony internautów. Zgodzili się oni, że nagłaśnianie sprawy może pomóc Joannie w wymierzeniu sprawiedliwości za udostępnienie materiałów, jednak publikacja prywatnych wideo nigdy nie powinna mieć miejsca.

Joanna Opozda wspierana przez gwiazdy

Joanna Opozda udostępniła wczoraj zdjęcie na Instagramie, na którym przytula syna. Wiele gwiazd w komentarzach wyraziło swoje wsparcie. 

"Aśka szacun, jesteś mega silna!" - napisała Ola Nowak, znana influencerka

"Wiele osób Ci kibicuje i rozumie co musisz przeżywać i czuć. Ból wymieszany ze złością, brakiem sił i poczuciem braku sensu. To cholernie trudne ale na pewno kiedyś się to zmieni,już zmienia i wyjedziesz z tego silniejsza. I szczęśliwsza" - napisał Youtuber, Reżyser Życia.

Partnerka Antka Królikowskiego o udostępnionych nagraniach. Nie pozostawia wątpliwości

W sprawie udostępnionych nagrań wypowiedziało się już wiele gwiazd, a do głosu została wywołana nawet aktualna partnerka Antka Królikowskiego

W jej komentarzu można wyczuć, że wierzy partnerowi. 

"Wczoraj m.in. około 22:30 ktoś zalogował się na Antka iCloud z innego urządzenia i lokalizacji, dodając te materiały. Sprawa została zgłoszona na policję. Wstyd powinno być osobie dopuszczającej się podszywania z art. 190a kodeksu karnego, za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Pozdrawiam" - oznajmiła Iza. 

Czy też myślicie, że Antek nie ma nic wspólnego z publikacją nagrań? 

Czytaj też:

Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpowiada na apel Joanny Opozdy. Jej słowa zaskakują

Ewelina Taraszkiewicz atakuje Królikowskiego na Instagramie: "Kubie to Ty możesz buty czyścić"

Ewa Minge ostro o Królikowskim. Pociesza Opozdę i podpowiada: "To sprawa dla prokuratury"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Urszula Dębska | Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy