Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Urszula: Kryzys małżeński już za nią?

Małżeństwo Urszuli (56 l.) przechodziło ciężkie chwile. Wygląda jednak na to, że miłość zwyciężyła!

Przyjechali razem na tegoroczny festiwal w Opolu, gdzie ona zaśpiewała w piątkowy wieczór na koncercie filmowym. Urszula i Tomasz Kujawski byli nierozłączni, znów wyglądali na zakochanych. Wszystko wskazuje na to, że w ich małżeństwie wreszcie na dobre zagościł spokój i szczęście.

Reklama

Z o dwie dekady młodszym akustykiem piosenkarka związała się po śmierci męża, Stanisława Zybowskiego w 2001 roku, wzbudzając oczywiście niemały skandal. Ale miłość do Tomasza pomogła jej się pozbierać po życiowej tragedii. Pobrali się. W 2003 roku na świat przyszedł ich syn Szymon. Razem wychowywali też dziś już dorosłego syna Urszuli z pierwszego małżeństwa.

Ale ich związek do idealnych nie należał. Sielanka trwała krótko. Po latach piosenkarka zdradziła, o co chodziło. "Tomek dużo pił, były też narkotyki, w końcu kazałam mu się wyprowadzić z domu" - wyjawiła.

Pocieszenie po małżeńskim rozczarowaniu znalazła w ramionach swojego ochroniarza, ale Tomasz postanowił o nią zawalczyć. "Opamiętał się, dotarło do niego, co może stracić. Wykorzystał szansę, którą ode mnie dostał" - opowiada Urszula.

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Urszula

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje