Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Urodziny Sebastiana Karpiela-Bułecki. „Nadal taki młody…”

Sebastian Karpiel-Bułecka w piątek świętował swoje 45. urodziny. Z tej okazji życzenia złożyło mu wiele gwiazd. Anna Lewandowska zdecydowała się nawet na komplement dotyczący wieku.

Sebastian Karpiel-Bułecka od wielu lat odnosi sukcesy na polskiej scenie muzycznej, ale przez długi czas nie szły one w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. Wszystko zmieniło się 7 lat temu, gdy zakochał się z wzajemnością z Paulinie Krupińskiej. 

Szybko zrozumieli, że łączą ich te same priorytety życiowe. Oboje marzyli o dzieciach i szybko przystąpili do realizacji planu, na który wcześniej muzyk bezskutecznie próbował namówić swoją poprzednią dziewczynę Kayah. 

Urodziny Sebastiana Karpiela-Bułecki

W piątek 14 maja Sebastian świętował swoje 45. urodziny i miejmy nadzieję, że doszedł z tej okazji do wniosku, że po prostu nie ma się do czego przyczepić. Muzyk ma piękną, odnoszącą sukcesy żonę, dwójkę udanych dzieci, a ostatnio również wymarzony, własnoręcznie zaprojektowany dom w Kościelisku. 

Reklama

Właściwie mógłby się trochę bardziej uśmiechnąć nad tym tortem… Jednak, jak sam wyznał, górę wzięła refleksja nad upływającym czasem. Zdjęcie opatrzył podpisem: 

Ze słowami pocieszenia pospieszyła Anna Lewandowska, zapewniając muzyka, że wieku nic a nic po nim nie widać: 

Życzenia napłynęły także od Joanny Jędrzejczyk, która napisała po prostu: 

Kilka słów dopisała również przyjaciółka żony Sebastiana, Pauliny Krupińskiej. A właściwie można powiedzieć: koleżanka po fachu, Miss Polonia 2011, Marcelina Zawadzka:

Wygląda na to, że Sebastian jest bardzo lubiany w show biznesie. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Karpiel-Bułecka | urodziny | życzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy