Reklama
Reklama

Urbańska w "Tańcu..."

Natasza Urbańska (30 l.) wystąpi w "Tańcu z gwiazdami" - wynika z nieoficjalnych informacji. Aktorka najwyraźniej doszła do wniosku, że warto zaryzykować i po raz kolejny wziąć udział w telewizyjnym show.

Bo choć Brylantowego mikrofonu w "Jak oni śpiewają" nie wygrała, to jednak dzięki temu programowi zaczęła gościć na okładkach kolorowych czasopismach, wszędzie pełno było jej zdjęć i wywiadów.

A, jak wiadomo, w zawodzie aktorskim popularność bardzo się przydaje. Twórcy seriali chętnie zatrudniają takie osoby, bo dzięki nim mają darmową promocję na łamach kolorowej prasy, która pilnie śledzi każdy krok tzw. gwiazd.

Włodarczyk (26 l.), która zwyciężyła z Urbańską w "Jak oni śpiewają", z "Tańca z gwiazdami" odpadła dość szybko. Tak więc Natasza ma szansę pokazać, że Aga nie we wszystkich kategoriach może z nią rywalizować.

Reklama

Trzeba jednak przyznać, że Urbańska będzie miała świetnych konkurentów na parkiecie. Na udział w programie podobno zgodziła się superpopularna Agnieszka Dygant, Natalia Kukulska, która świetnie tańczy (w przeszłości brała lekcje tańca nowoczesnego u fachowców), Maciej Zakościelny, gwizda "Kryminalnych" i komedii romantycznych oraz Katarzyna Bujakiewicz.

MWMedia
Reklama
Reklama
Reklama