Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Urbańska pogodziła się z córką Józefowicza

Natasza Urbańska (32 l.) po latach została zaakceptowana przez córkę Janusza Józefowicza (50 l.) z poprzedniego związku, 27-letnią Kamilę.

Para spędziła niedawno trzy tygodnie w Brazylii, gdzie pojechała, jak się okazuje, na zaproszenie latorośli choreografa. Była to przełomowa podróż - Natasza w końcu złapała kontakt z dziewczyną. Dotąd ich stosunki należały raczej do chłodnych.

Reklama

- Kamila zaprosiła ich, aby podzielić się swoim szczęściem, bo jest zakochana - mówi magazynowi "Świat&Ludzie" przyjaciel Józefowicza. - Chciała pokazać ojcu, że zaakceptowała jego nową rodzinę.

Atmosfera początkowo była gęsta, panie nie czuły się w swoim towarzystwie swobodnie, z dnia na dzień było jednak coraz lepiej. - Kamila chętnie zajmowała się przyrodnią siostrą, ze swoim chłopakiem zabierała Kalinkę na spacery. Być może Kama sama wkrótce zostanie mamą - dodaje informator tygodnika.

Tancerka jest bardzo szczęśliwa. Z synem Janusza, 17-letnim Kubą, szybko złapała kontakt. Z córką było gorzej. Dziewczyna od początku była zdystansowana, nieufna, nie mogła wybaczyć ojcu, że rozwiódł się z jej matką dla Urbańskiej, kobiety zaledwie kilka lat starszej od niej.

- To, że Kamila nas zaprosiła oznacza, że w pełni mnie akceptuje - cieszy się Natasza.

Dowiedz się więcej na temat: dzieci | Janusz Józefowicz | Natasza Urbańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje