Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

"Ukradłaś już wystarczająco"

Grzmi Wiśniewski na swoją byłą menedżerkę, Katarzynę Kanclerz...

Michał Wiśniewski bardzo emocjonalnie traktuje konflikt Piotra Rubika z Katarzyną Kanclerz. Na swoim blogu internetowym, jak to ma w zwyczaju, dzieli się swoimi przemyśleniami na temat swojej byłej menedżerki.

Reklama

KRZYSZTOF OWCZAREK /zapewne zda relację z rozprawy w wawie/, ostatni przydupas KATARZYNY KANCLERZ i kumpel do picia siedzi z pewnością teraz w jej "posiadłości" ;-) w jakiejś dziurze pod Warszawą i knują... tym razem na Piotra Rubika - bo to no właśnie stał się wrogiem numer 1. Niedawny bywalec basenów w Komorowie - i zapewne "położnik" KK, smarzy artykuły dla prasy brukowej czyli pierdzi w komputer to co rozwiązły po wódce lub whiskey - język kk wysupła... wow! I tak siedzą... i knują ;-)

i nie wiedzą nawet w jakiej są dupie... już nawet nie zdają sobie sprawy, że o ile "niby" wariat wiśniewski może zostać zaatakowany dla zasady to piotr rubik jest gościem nie byle skąd i choć wielu może mu na złość wiele zarzucić - to jest postacią, której talentu na podstawie faktów - odebrać nie można.

I jeszcze jeden i jeszcze raz... i tak siedzą... i z pewnością napiszą, że rubik już raz wyciulał agencję duo a teraz katarzynę, która jako jedyna dziewica orleańska była by w stanie zapewnić mu międzynarodowy sukces i sławę - ale on jednym ruchem... to zaprzepaścił. Katarzyno Wielka - zaciska się pętelka ;-)

Manipulacja mediami oraz odcięcie kurków z dochodami wpłynie zdecydowanie na twoje życie. O ile twoi reprezentanci czytaj mecenat może robić kasę na tym, że będą znani bo procesują się z michałem wiśniewskim i piotrem rubikiem - tym samym będą pracowali bez wynagrodzenia lub za pieniądze piotra rubika /ukradłaś już wystarczająco/ - to jestem o tym przekonany, że piotr zakręci kurek z gotówką ;-) ubezwłasnowolnić nikogo nie można ! Nawet tak łatwowiernego piotra rubika.

Przejrzał na oczy i chwała mu za to !

30 kwietnia 2008 mamy naszą rozprawę KK. Chciałaś aby była jawna - będzie. Będzie TV. To jest twój show. Powodzenia !

Jeśli mowa już o alkoholu, to Michał chyba nie jest najwłaściwszą osobą, by potępiać innych za jego nadużywanie.

Panie Michale, merytoryka to klucz!

Zaprenumeruj Biuletyn Pomponika na tej stronie!

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »