Reklama
Reklama

Uczestniczka "Top Model" nieuleczalnie chora. "Ostatnio wyglądam jak monstrum"

Agnieszka Skrzeczkowska stała się rozpoznawalna za sprawą udziału w 9. edycji "Top Model". Program pomógł jej rozwinąć skrzydła, a jej kariera nabrała tempa. Modelka podzieliła się ostatnio na Instagramie przykrą informacją. Okazuje się, że zmaga się z nieuleczalną chorobą, która diametralnie zmienia jej wygląd.

Agnieszka Skrzeczkowska wiele zyskała dzięki "Top Model"

Agnieszka Skrzeczkowska zdobyła popularność dzięki udziałowi w 9. edycji "Top Model". Mimo że nie wygrała programu, to udało jej się rozwinąć swoją karierę. Czasami bierze udział w sesjach zdjęciowych, ale na co dzień pracuje w marketingu. 

Skrzeczkowska jakiś czas temu pochwaliła się w mediach społecznościowych swoją narzeczoną, Karoliną Brzuszczyńską. Dziewczyny wspólnie prowadzą kanał "Power girls" w serwisie YouTube. Teraz ogłosiły, że chcą się pobrać! To nie koniec dobrych wieści. Agnieszka i Karolina poczuły instynkt macierzyński i chciałyby zostać mamami. 

Reklama

W mediach społecznościowych starają się być aktywne i reagować na zdarzenia związane z sytuacją par jednopłciowych w Polsce. Tym razem Agnieszka postanowiła podzielić się czymś bardzo intymnym...

Modelka przyznała, że poważnie choruje

Na InstaStory modelka wyznała, że zmaga się z nieuleczalną chorobą. Ma przewlekłe zapalenie tarczycy, nazywane też Hashimoto. Agnieszka ostatnio bardzo cierpi z powodu jej objawów. Podzieliła się z obserwatorami zdjęciem opuchniętej twarzy!

"Wyglądam jak kartofel. Nie poznajesz mnie? Tak, to ja. Jeszcze kilka dni przed wykonaniem tego zdjęcia wyglądałam "normalnie", a chwilę później... To dalej ja, tylko z innym wyglądem i odrobinę mniej pewnym siebie podejściem do życia" - wyznała.

Choroba bardzo wpływa na jej wygląd

Skrzeczkowska dodała, co może powodować takie objawy jak: zwiększenie masy ciała, wypadanie włosów, zaburzenia miesiączkowania, zmęczenie czy problemy z pamięcią. Przyznała, że opublikowanie tego zdjęcia wiele ją kosztowało i nie było łatwą decyzją. 

"Ostatnio wyglądam jak monstrum. Wakacje, jedzenie, którego nie powinnam jeść, nieregularne godziny snu, wysoka temperatura powietrza itd. Ciągle poznaję swój organizm, edukuję się, ale jeszcze, jak widać, to stanowczo za mało. Chwilę to potrwa, a do tego momentu zazwyczaj nie mam ochoty pokazywać się światu" - napisała. 

***

Zobacz także:

Krupa zbulwersowana wyznaniem Pisarek na temat kopert. Czy odżyje dawny konflikt między paniami?

Michał Piróg o ciąży Sokołowskiej na planie "Top Model". Kto kupował jej ogórki?

Kłopoty w małżeństwie Joanny Krupy! Modelka wyznała, jak jest naprawdę 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Top Model" | Agnieszka Skrzeczkowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama