Reklama
Reklama

Uczestnicy "Love Island": Oliwia potrafi kierować czołgiem, Bartek to strażak, który się nie nudzi

Premierowy odcinek "Love Island. Wyspa Miłości" będzie można obejrzeć już w najbliższy poniedziałek w TV4 o godz. 21:00, a tymczasem przedstawiamy Wam kolejnych uczestników. Kim jest Bartek Styczyński i "Lori" Oliwia Jachnik? Czym nas zaskoczą?


Bywa irytująca, ale umie jeździć czołgiem - coś za coś

Lori jest utalentowaną wokalistką. Gra na trzech instrumentach i komponuje muzykę. Uwielbia wszelkie militaria, potrafi kierować czołgiem i innymi pojazdami bojowymi. Bierze aktywny udział w zlotach militarnych. Jest wielką fanką żużlu, którym zarazili ją rodzice. 

Czuje się samowystarczalna, bo ceni sobie niezależność. Lubi mieć porządek dookoła siebie i wszystko zaplanowane i poukładane. Wyróżnia ją lojalność, zawziętość, ambicja i konsekwencja. Lori ma świadomość, że czasem bywa irytująca, zawsze stawia na swoim i upiera się przy swojej racji. 

Reklama

Kocha sztukę i kulturę, dlatego często odwiedza teatry, muzea. Chciałaby zaufać mężczyźnie, który będzie tak samo zakręcony jak ona, chociaż lubi mężczyzn niedostępnych w typie "bad boyów". 

Zwraca uwagę na styl ubierania się facetów. Jest bardzo rodzinna i ma duże wsparcie rodziców.

Strażak Bartek nie znosi nudy

Bartek zawsze marzył, aby zostać piłkarzem. Nadal jest aktywnym sportowcem, ale zawodowo gasi pożary. Lubi swoją pracę, mimo że walka z ogniem jest dużym wyzwaniem. Uwielbia górskie wędrówki. W podróżach najbardziej docenia zwiedzanie nowych miejsc i poznawanie ludzi. Marzy o dalekiej wyprawie rowerowej. 

Lubi imprezy, chociaż częściej wybiera uprawianie sportu niż melanżowanie. 

Ma za sobą doświadczenie w poważnych związkach, z których wyciągnął lekcję na przyszłość. Uważa, że każdy związek musi opierać się na przyjaźni. Jest typowym romantykiem. Lubi kobiety wysportowane, uśmiechnięte o dobrym sercu. 

Cechy Bartka to umiłowanie porządku i punktualność. Jest pełen energii i nie znosi nudy.

"Love Island. Wyspa Miłości" już od 4 września na antenie TV4 od poniedziałku do niedzieli, bez sobót o godzinie 21:00 oraz na Polsat Box Go

Zobacz też:

To ich zobaczymy w nowej edycji "Love Island". Zawodniczka MMA i kierowca tira mogą namieszać

"Love Island": Kim jest Weronika Gronczewska i Arek Oryga? Czym nas zaskoczą? 

Tam rozkwitną miłości na całe życie. Willa 8. edycji "Love Island" zapiera dech [POMPONIK EXCLUSIVE]


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy