Reklama
Reklama

TYLKO U NAS: Gabriel Seweryn na wakacjach! Niebywałe, gdzie wypoczywa słynny Versace z Głogowa!

Ekscentryczny projektant bajecznych futer Gabriel Seweryn (53 l.), któremu niesłychaną popularność przyniósł udział w ośmiu edycjach hitu stacji TTV „Królowie życia“, schronił się w zacisznej posiadłości swoich przyjaciół na malowniczej Warmii! W absolutnej ciszy i spokoju ładuje akumulatory u boku swego ukochanego, stylisty Kamila Bieli (29 l.).

Twórca oryginalnych futer, z którego usług korzystają m. in. Zenek Martyniuk i jego żona Danuta, nie kryje, że odkąd w jego życiu pojawił się stylista Kamil Bieła, on przeżywa drugą młodość i wreszcie czuje się naprawdę szczęśliwy.

Warmia zamiast Zanzibaru

Aktualnie przebywają na wakacjach. W tym roku na miejsce swojego wypoczynku panowie - w przeciwieństwie do większości naszych rodzimych gwiazd - wcale nie wybrali modnego Zanzibaru czy Meksyku.

Zamyka się w klasztorze

Okazuje się, że król życia po roku wytężonej pracy szuka wytchnienia od zgiełku wielkiego miasta.

"Nie powinno osądzać się człowieka po pozorach" - dodaje. 

Poezja i żagle

Reklama

Panowie na wakacjach nie samą poezją oczywiście żyją. Aktywny wypoczynek również im odpowiada. Kochają pływać w krystalicznie czystym i ciepłym Dadaju przy zachodzie słońca. Grają też w ping-ponga, żeglują i bawią się z psami. "Naprawdę nie trzeba lecieć na Zanzibar, żeby naładować akumulatory" - zapewnia Gabriel Seweryn.

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Królowe życia" | Gabriel Seweryn | TTV
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy