Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

TYLKO U NAS: Edyta Górniak ma nowego adoratora. Wiemy, kim jest!

Edyta Górniak (46 l.) od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mężczyzn. W ostatnim czasie zaobserwowaliśmy, że artystka konwersuje na Instagramie z pewnym raperem. Specjalnie dla Was przeprowadziliśmy małe śledztwo w tej sprawie.

Edyta Górniak, jak tysiące ludzi na świecie, Instagrama wykorzystuje do poznawania ludzi. Podczas jednego z wywiadów dla nas porównała go do kawiarni, w której można spokojnie porozmawiać. Warto przypomnieć, że diva zaprzyjaźniła się za pośrednictwem tego portalu ze swoim były partnerem Mateuszem Zalewskim oraz serdecznym kolegą Tomaszem Mazurkiewiczem. 

Reklama

W ostatnich dniach zaobserwowaliśmy, że konwersuje z kolejnym mężczyzną - raperem Malikiem Montaną (30 l.). Zapytaliśmy naszego informatora, czy między nimi jest coś na rzeczy. 

"Edyta wrzuciła jako pierwsza InstaStory, jak słucha jego muzyki podczas podróży na koncert. On podobno bardzo się ucieszył i udostępnił u siebie. Wiele ich łączy. Obydwoje mają dzieci i są singlami. Pracują w tej samej branży, więc doskonale rozumieją swoje problemy" - słyszymy.

Czy szykuje się kolejny głośny romans Edzi? Nasz informator podkreśla, że nowy adorator jest bardzo w typie Edyty, na razie nie wiadomo jednak, czy będzie z tego coś więcej.

"Nie wiem, czy między nimi coś jest. Jednak warto obserwować temat, ponieważ raperowi zależy na kontakcie z piosenkarką. W dzieciństwie był jej wielkim fanem. Moim zdaniem bardzo do siebie pasują. Z pewnością on otoczyłby ją opieką i pozwolił się oprzeć na męskim ramieniu. Od dawna wiadomo, że Górniak wybiera sobie partnerów typu 'bad boy"" - dodaje nasz informator. 

Posłuchajcie mądrości wyśpiewywanych przez Malika Montanę:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Malik Montana

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje