Reklama
Reklama

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Fenomenalny Danzel i zwycięstwo Karoliny Pisarek! Co za emocje

To był wyjątkowy odcinek! Faworyci nie zawiedli, ale prawdziwą niespodzianką okazał się występ Karoliny Pisarek. Modelka nie miała dotąd szczęścia w losowaniu piosenek, a jej wykonania budziły skrajne emocje wśród widzów i jurorów. Utwór Fergie M.I.L.F $, który Karolina zaśpiewała w 7. odcinku programu, odwrócił złą passę. Jurorzy i widzowie byli zachwyceni. "Jestem naprawdę szczerze zadowolony, że w końcu przyszedł taki moment, że zmienimy punktację" - ocenił Krzysztof Cugowski.

Andrzej Kozłowski: Usher "DJ got us fallin’ in love"

Jako pierwszy na scenie wystąpił Andrzej Kozłowski, który wcielił się w króla muzyki R&B - Ushera (posłuchaj!) i wykonał utwór "DJ got us fallin’ in love". Było to trudne zadanie, ponieważ poza wokalem, występ opierał się na mocno rozbudowanej choreografii.

"Ogromną frajdą było patrzeć na Ciebie, kiedy śpiewałeś i tańczyłeś. Wykonałeś arcyrobotę z niezwykle widowiskowym efektem i ani na moment nie straciłeś głosu" - dodała Katarzyna Skrzynecka.

Reklama

Viki Gabor: Katarzyna Sobczak "Mały książę"

Viki Gabor przeniosła nas w lata 60-te i wykonała wielki przebój Katarzyny Sobczak "Mały Książę" (posłuchaj!). Zrobiła to wyśmienicie! 

"Jesteś niezwykle zdolną, pięknie śpiewającą dziewczyną i wydaje mi się, że akurat postać Kasi Sobczyk nie była wcale tak bardzo trudnym zadaniem, bo masz w sobie tę naturalną dziewczęcość, świeżość, młodość, którą i ona miała" - powiedziała Katarzyna Skrzynecka.

Patryk Cebulski: Belinda Carlisle "La Luna"

Następne na scenie wystąpił Patryk Cebulski, który zaśpiewał utwór "La Luna" Belindy Carlisle. Tym wykonaniem stworzył niesamowity i romantyczny klimat. 

"Ratowałeś się, jak mogłeś dziś i wcale nie zrobiłeś tego super źle. Pewnie gdzieś po środku stawki się uplasujesz. Gratuluję występu, bo ciężko jest być kobietą" - dodał Michał Wiśniewski.

Danzel: Lenny Kravitz "I belong to you"

Czwartym uczestnikiem był Danzel, który wykonał jeden z najbardziej romantycznych utworów Lennego Kravitza "I belong to you" (posłuchaj!). Za ten występ otrzymał od czwórki jury owacje na stojąco! 

"To jest coś niewiarygodnego, jak Ty jesteś odmieniony i to, jak Ty z tą Twoją urodą jesteś kompletnie za tą postacią schowany! Nie istniejesz!" - dodała Katarzyna Skrzynecka.

Ania Rusowicz: Paul Stanley "I Was Made for Lovin’ You"

Ania Rusowicz wcieliła się w charakterystycznego wokalistę zespołu Kiss - Paula Stanleya i zaśpiewała popularnych hit z lat 80-tych "I Was Made for Lovin’ You"! Był ogień, którym wokalistka rozpaliła scenę! 

"Fantastyczne show! Poradziłaś sobie wyśmienicie, mimo, że było to mega trudne zadanie" - podsumował Michał Wiśniewski.

Karolina Pisarek: Fergie "M.I.LF.$"

Karolina Pisarek po raz pierwszy w programie wyśpiewała sobie zwycięstwo! Wykonała utwór "M.I.LF.$" Fergie (posłuchaj!) i zrobiła to perfekcyjnie. Od czwórki jury otrzymała owacje na stojąco! 

"Okazuje się, że hip-hop jest Twoim właściwym miejscem, czego ja się nie spodziewałem!" - dodał Krzysztof Cugowski.

Anna Jurksztowicz: Krystyna Prońko "Małe tęsknoty"

Przedostatnią uczestniczką była Anna Jurksztowicz, która wcieliła się w ikonę polskiej estrady Krystynę Prońko. Zaśpiewała piosenkę "Małe tęsknoty" (posłuchaj!) i tym wykonaniem zaczarowała publiczność oraz jury. 

"Były bardzo krótkie momenty, kiedy Twoja barwa prześwitywała. Było to bardzo łudząco przypominające oryginał. Naprawdę super występ" - dodała Małgorzata Walewska.

Maciek Radel: Shawn Mendes "There’s nothing holdin’ me back"

Na koniec wystąpił Shawn Mendes, czyli Maciek Radel, który wykonał utwór "There’s nothing holdin’ me back". "Dla mnie to było troszeczkę przerysowane. Było też daleko do Mendesa" - powiedział Michał Wiśniewski. 

Odcinek wygrał Karolina Pisarek. Czek na 10 tysięcy złotych przekazała na rzecz Fundacji One Day.

***

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawił się na antenie Polsatu ponad 8 lat temu i od razu zdobył liczne grono wiernych fanów. Fanpage programu ma ponad 402 tysięcy obserwujących, a dla portali internetowych metamorfozy gwiazd to wciąż jeden z gorętszych tematów. W trakcie emisji show od pierwszego odcinka Polsat jest niezmiennie liderem rynku w obu grupach audytoryjnych. 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to produkcja, o udziale w której marzy niejeden artysta. Dołączenie do grona uczestników jest nobilitacją i szansą na zdobycie nowych, niestandardowych doświadczeń, mimo, że czekają ich setki godzin pracy: treningów wokalnych i choreograficznych. Dotychczas w show uczestniczyło ponad 100 gwiazd polskiej sceny muzycznej, teatralnej i filmowej.

***

Zobacz także:

Szok, jak teraz żyje Marcinkiewicz. "Mam kromkę chleba, czasem nawet z masłem"

Donald Tusk kończy 65 lat. Dostanie najwyższą emeryturę w Polsce?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski pokazał "mapę grozy". Wytłumaczył, o co w niej chodzi

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Twoja twarz brzmi znajomo"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy