Reklama

Reklama

Reklama

Twitter Igi Świątek: To tutaj zawodniczka zwierza się z osiągnięć i dziękuje fanom

O Idze Świątek (21 l.) rozpisują się ostatnio niemalże wszystkie media, a oczy całego sportowego świata są zwrócone właśnie na nią. Jak na młodą sportsmenkę przystało, z chęcią korzysta z mediów społecznościowych, dzięki którym może budować więź z fanami. Ulubionymi platformami społecznościowymi jest Twitter i Instagram.

Dlaczego Iga Świątek wzbudza tyle zainteresowania? 21-latka utrzymuje passę zwycięstw na korcie tenisowym, mecze z jej udziałem biją rekordy popularności, a na turniej WTA w Warszawie z jej udziałem bilety rozeszły się w błyskawicznym tempie. O wielu sprawach młoda tenisistka dzieli się w social mediach. Czy zaglądaliście ostatnio na jej Twittera @iga_swiatek?

Iga Świątek na Twitterze

Jak większość młodych osób Iga Świątek również nie stroni od obecności w social mediach. W związku z tym, że ma ona fanów na całym świecie, większość jej postów pojawia się w formie dwujęzycznej, co nie jest tak często spotykanym zjawiskiem wśród popularnych Polaków.

Reklama

Większość postów Igi napawa optymizmem i jest prowadzona w sposób przyjemny dla oka. Można to zaobserwować na przykład tutaj, w jednym z ostatnich postów, w którym sportsmenka nawiązuje nie tylko do samego sportu, ale w dyskretny sposób również do współpracy z marką Rolex. Co istotne, w jej postach nie pojawia się zbyt wiele hasztagów.

Co sądzicie o tego typu postach? Nam bardzo się podobają.

Twitter Igi Świątek: liczby

Iga Świątek jest obecna nie tylko na Twitterze. Trzeba przyznać, że na Instagramie ma ona więcej obserwujących, bo prawie 900 tysięcy, jednak Twitter w Polsce jest nieco mniej popularny, dlatego liczba 313 200 obserwujących naprawdę robi wrażenie.

Zwróciliśmy także uwagę na to, że Iga nie obserwuje zbyt wielu osób, więc zakładamy, że jest to konto stworzone po to, by mogła dzielić się swoimi przemyśleniami oraz informacjami na temat swojego samopoczucia czy kariery z fanami.

Iga Świątek sprawia wrażenie niezwykle uprzejmej, a także kulturalnej osoby. Nie znajdziemy u niej Tweetów i odpowiedzi świadczących o emocjonalnych dyskusjach czy podżeganiu.

Iga Świątek i jej pozytywne Tweety

Jako sportowiec z tak dużą liczbą osiągnięć Iga Świątek jest cały czas na świeczniku, co zapewne bywa dla niej trudne. Jak przystało na odpowiedzialnego sportowca, korzysta z pomocy psychologa, by móc równoważyć kondycję fizyczną z psychiczną.

Tweety Igi mogą posłużyć młodym osobom, by uwierzyły w to, że ciężką pracą da się wiele osiągnąć. Posty są niezwykle motywujące, a sama Iga zdaje się tryskać radością z życia. Nie ma też problemu z tym, by przyznać, że sport to nie wszystko i znajdzie się miejsce także na ciastko (w pucharze z Roland Garros) oraz kotka.

Iga Świątek to obecnie jedna z tych osób przynoszących Polsce chlubę na arenie międzynarodowej. Ona, puchar i Wieża Eifla to obrazek, którego nawet nie trzeba opisywać.

A co Wy uważacie na jej temat?

Zobacz też:

Iga Świątek na Wimbledonie. Jest gotowa, aby sięgnąć po tytuł?

Iga Świątek prywatne: co robi, gdy nie gra w tenisa? Jej Instagram zdradza wiele tajemnic

Mama Igi Świątek chłodno opowiada o relacjach z córką: "Kontakt jest mocno ograniczony"

Iga Świątek wyprowadza się z Polski? Ojciec zdradził najbliższe plany córki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iga Świątek | Wimbledon 2022

Reklama

Reklama

Reklama