Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Triumf Dody

Na wczorajszej ceremonii wręczenia statuetek European MTV Music Awards Doda (23 l.) została wybrana najlepszą polską wokalistką. Nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, jakich rozmiarów jest teraz jej mniemanie o sobie

"Mamy dla Was najlepszą z możliwych informacji!!! Przed chwilą od managmentu otrzymaliśmy informację, że to właśnie Doda została zwycięzcą nagrody MTV EUROPE MUSIC AWARDS w kategorii Najlepszy polski artysta!!!" - czytamy na stronie internetowej Rabczewskiej.

Reklama

"Przez ogromny szok, zachwyt i pełnię szczęścia, nie jesteśmy w stanie dokładnie odtworzyć wszystkich szczegółów rozmowy. Jedyne co utkwiło nam w pamięci, to fakt, że Doda zrobiła furorę na czerwonym dywanie i przyćmiła inne gwiazdy. (...)"

"Warto zaznaczyć, że Doda zrobiła furorę również w hali OLIMPIA liczącej 30 tysięcy osób, gdy pojawiła się jako wygrana na telebimie. GRATULUJEMY!"

Wokalistka komentuje zwycięstwo w rozmowie z jednym z portali w swoim stylu: "Szczerze mówiąc nie byłam zaskoczona, iż otrzymałam tę nagrodę. Nie będę się siliła na fałszywą skromność i udawała zaskoczenia."

Wygląda na to, że Doda wyrasta nam na produkt eksportowy. A może wyjedzie i już nie wróci..?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje