Reklama
Reklama

Tori Spelling naprawia sztuczny biust. Jej silikony to fuszerka!

Tori Spelling (48 l.) to gwiazda popularnego w latach 90. serialu "Beverly Hills 90210". Nie od dziś wiadomo, że kobieta jest fanką medycyny estetycznej, a jej ostatnie zdjęcia utwierdzają w przekonaniu, że nieco przesadziła z poprawkami twarzy. Również jej silikonowy biust jest do poprawki, a gwiazdę czeka kolejna operacja!

Tori Spelling sławę zyskała za sprawą popularnego wśród młodzieży serialu "Beverly Hills 90210", gdzie wcieliła się w rolę sympatycznej i kochliwej Donny. Lata sławy już minęły, ale gwiazda robi co może, aby nie zostać zapomnianą w otchłaniach Hollywood. 

Wraz ze swoim mężem Deanem wzięła udział w reality show. Mężczyzna nie ma jednak dobrej opinii za oceanem, gdyż dopuścił się wielu zdrad i na jaw wyszło, że jest seksoholikiem, ale wielkoduszna Spelling mu wybaczyła i wspólnie wychowują piątkę dzieci. To właśnie jedna z córek namówiła 48-latkę na ponowną operację!

Reklama

Tori Spelling naprawia sztuczny biust. Jej silikony to fuszerka!

Tori Spelling ostatnio zaszokowała fanów i pokazała się po metamorfozie. Delikatnie mówiąc, 48-latka nie za bardzo przypomina już siebie, a obserwatorzy gwiazdy zauważyli, że bliżej jej już do Kardashianek. 

Ofiara chirurga plastycznego ma powód do zmartwień, bowiem okazało się, że jej silikonowy biust to fuszerka i Tori musi przejść kolejną operację! 

Gwiazda ponad 20 lat temu poddała się zabiegowi powiększenia piersi, ale efekt był mało zadawalający. Teraz 48-latka chce nieco poprawić swój wygląd i wymienić wkładki na nowe, większe i lepsze!

Celebrytka zdecydowała, że pod nóż pójdzie prędzej niż później względu na słowa córki, 13-letniej Stelli.

Tori Spelling: wiek, Instagram, mąż

Tori Spelling urodziła się w 1973 roku w Los Angeles. Jest córką znanego producenta telewizyjnego, Aarona Spellinga. Już w wieku 8 lat trafiła na szklany ekran, a później jej kariera potoczyła się dynamicznie. Wystąpiła w wielu serialach, ale prawdziwą popularność i rozpoznawalność przyniosła jej rola w "Beverly Hills 90210". Fani aktorki mogli ją również podziwiać w "Strasznym filmie" i "Krzyku". Wraz ze swoim mężem wzięła udział w reality show, które ukazywało ich życie. 48-latka wydała również książkę, która trafiła na listę bestsellerów "The New York Times".

Spotykałam się z wieloma znanymi osobistościami, ale w 2006 roku wyszła za Deana McDermotta, z którym ma piątkę dzieci.

Zobaczcie również:

Małgorzata Rozenek-Majdan w bardzo drogich butach! Ile dała za sandałki?

Rozenek odniosła się do plotek o synu! Mówi o tym wprost! 

Rozenek zdradziła szczegóły scen seksu u Vegi. "Okropne przeżycie"

Prof. Horban: Możliwe zniesienie kwarantanny i powrót mutacji Delta

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tori Spelling
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy