Reklama
Reklama

„Top Model”: Wypadek uczestniczki na planie! Ratownicy w akcji

Podczas ostatniego odcinka „Top Model” zdarzyła się groźnie wyglądająca sytuacja. Jedna z uczestniczek idąc po belce, spadła z niej, upadając niefortunnie. Pomocy musieli udzielić jej ratownicy medyczni. Jak się cała sprawa skończyła?

Obecna edycja "Top Model" od samego początku obfituje w skandale.

Pierwszym był udział w programie żony ministra PiS, Marianny Schreiber, której nikt się nie spodziewał w show. Kobieta odpadła w poprzednim odcinku, jednak o programie i tak było głośno z innego powodu.

Otóż, do sesji zdjęciowej, podczas której mocno błyskały flesze, wykorzystano alpaki. Po emisji odcinka fani dosłownie zalalali producentów nieprzychylnymi komentarzami, zarzucając im bezmyślność.

Wypadek Nicole w "Top Model"

W ostatnim odcinku wprawdzie nie wydarzył się żaden skandal, ale za to doszło do nieprzyjemnej i groźnie wyglądającej sytuacji.

Reklama

Otóż jedna z uczestniczek, 19-letnia Nicole, idąc po cienkiej belce w butach na kilkunastocentymetrowych obcasach, spadła z niej.

Widząc to zdarzenie Katarzyna Sokołowska zatroskała się, czy wszystko w porządku. Nicole jednak nie miała dla niej dobrych wieści i w pierwszym odruchu stwierdziła, że skręciła kostkę.

Sytuacja stała się na tyle poważna, że o pomoc zostali poproszeni ratownicy medyczni.

Nicole bardzo przeżyła tę sytuację, gdyż bardzo zależało jej na dalszym udziale, a była przekonana, że zdarzenie i jego konsekwencje wyeliminują ją z dalszego udziału.

Tak się jednak na szczęście nie stało i może kontynuować przygodę.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie

Joanna Liszowska zachwyca bez makijażu

Andrzej Piaseczny wreszcie go pokazał, Miał ważny powód

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Top Model"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama