Reklama
Reklama

"Top Model" ma kłopot z przeciekiem? Projektant przypadkiem ujawnił uczestników nowej edycji!

Program "Top Model" wraca z kolejnym sezonem dopiero za kilka tygodni. To, kto zakwalifikował się do show zwykle, jest owiane ścisłą tajemnicą. W tym roku jednak produkcja może zmagać się w poważnymi problemami ,ponieważ projektant pracujący na planie "Top Model" niechcący ujawnił część uczestników tegorocznej edycji...

"Top Model" to realityshow, które po raz jedenasty wraca na ekrany telewizorów. Zmagania młodych ludzi, którzy bardziej niż o tytuł "modela" walczą o wejście do świata influencerów, będzie można oglądać już jesienią. Co roku nazwiska osób, które zakwalifikowały się do show, są pilnie strzeżone, tak by publiczność do końca nie wiedziała, kogo spodziewać się w finale. Jak powszechnie wiadomo - część "Top Model" jest nagrywane jeszcze w wakacje, a dopiero finał emitowany jest na żywo.

Reklama

Jak co roku osoby, którym udało się zakwalifikować do programu, biorą udział pokazie jednego z polskich projektantów. W 11. sezonie tym kreatorem ma być Paweł Węgrzyn, którego najnowsza kolekcja została pokazana pod koniec lipca. Artysta podzielił się zdjęciem z finału autorskiego show na Facebooku.

Fotki wykonano podczas Gali Międzynarodowego Konkursu OFF Fashion. W tym samym czasie nagrywano odcinki kolejnego sezonu show o modelkach. Sam projektant napisał pod zdjęciem:

Tyle informacji wystarczyło, by rozpoczęło się "śledztwo" na TikToku. Użytkownicy postanowili na własną rękę sprawdzić, kto mógł zostać zakwalifikowany do programu i wziął udział w prestiżowym show Węgrzyna. Użytkownik xhdhsjsll udostępnił krótkie video, na którym przeanalizowano zdjęcie ze wspomnianego pokazu. Wszystko pozostaje jednak w sferze domysłów - użytkowniczka podała sześć nazwisk, które rzekomo mają pojawić się w najnowszym "Top Model".

Czy ma rację?

Zobacz też:

Joanna Krupa nudzi się w „Top Model”? Ma pomysł na dalszą karierę 

Konferencja 11. edycji "Top Model": Joanna Krupa z córką, Sokołowska po porodzie, Michał Piróg

Ciężarna Dominika Gwit wyciska siódme poty na siłowni. Nie boi się o dziecko?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Top Model"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy