Reklama
Reklama
Tylko u nas

Tomek z "Rolnika" rzucił ją na oczach milionów. Niespodziewanie wrócił do tematu Zuzi [POMPONIK EXCLUSIVE]

Miniona edycja programu "Rolnik szuka żony" była jedną z najbardziej zakręconych w jego dotychczasowej historii. Wydatnie przyczynił się do tego Tomek Klimkowski, który w wyjątkowo niespodziewanych okolicznościach porzucił wybrankę w trakcie nagrywania show. Dziś rolnik jest w szczęśliwym związku z Kasią i nie pozostawia wątpliwości w sprawie plotek o kontaktach z Zuzią.

Rolnik szuka żony 9: Kogo wybrał Tomasz K.?

W ciągu 9 lat swojego istnienia program "Rolnik szuka żony" dostarczył widzom wielu szczęśliwych opowieści o miłości. Niewielu bohaterów przeżyło jednak równie zagmatwaną drogę do szczęścia co Tomasz K. z zeszłorocznej edycji. Rolnik po pierwszych odcinkach zdecydował się na relację z Zuzanną K., która najbardziej przypadła mu do gustu.

Wszystko wydawało się iść w dobrą stronę, aż do momentu feralnych odwiedzin u rodziny i przyjaciół uczestniczki. Pierwsze spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, ale w trakcie dyskusji ze znajomymi kobiety wyszło na jaw, że jest fanką imprezowania. Tomek poczuł się oszukany, zarzucił też wybrance ukrywanie swojego prawdziwego "ja". Wkrótce potem zerwali związek.

Reklama

Tomek Klimkowski wrócił do odrzuconej wcześniej Kasi

Strata jednej z uczestniczek okazała się szczęściem drugiej. Nagła zmiana zdania przez Tomasza Klimkowskiego sprawiła bowiem, ze do programu powróciła Katarzyna. Nowa para szybko złapała doskonały kontakt i rozwija dalej swój związek już po finiszu 9. edycji show. Oboje często pokazują się też w mediach, a portale plotkarskie podsycają domysły o ich możliwych zaręczynach. Co nie jest takie trudne, gdy Tomek daje się przyłapać u jubilera.

W międzyczasie dużo mówiło się też o tym, że zakochani nie widzę powodu, by razem zamieszkać. Informacja o tej decyzji zaniepokoiła ich fanów, którzy zaczęli podejrzewać najgorsze. W rozmowie z redaktorem Pomponika przeprowadzonej przy okazji nagrania specjalnego odcinka "Jaka to melodia" Tomek i Kasia wyjaśnili, że ich wielbiciele nie mają powodu do zmartwień:

Tomasz K. definitywnie zamknął temat Zuzanny

Jak zapewniła para uczestników, temat poprzedniej wybranki Tomka nie pojawia się w ogóle w ich rozmowach. Jeśli wierzyć słowom rolnika, ta sprawa została definitywnie zamknięta jeszcze przed powrotem Kasi do programu. Z Zuzanną spotkał się jeszcze przy okazji odcinka świątecznego i wtedy rozmawiali po raz ostatni. Od tej pory nie utrzymują zaś kontaktów, bo "nie czują takiej chęci ani potrzeby". Myślicie, że Tomek za oschle potraktował Zuzię?

Zobacz też:

Michał Tyszka z "Rolnika" ujawnia szczegóły oświadczyn. Wyjawił to tylko nam!

Valentyn już na Podlasiu. Uczestnik "Rolnik szuka żony" ogłosił przybycie nowego członka rodziny.

Ukochany chciał zrobić z Aliny Janowskiej swoją "niewolnicę"!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony"
Reklama
Reklama
Reklama