Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Tomasz Ossoliński ubiera Annę Dzieduszycką na Oscary 2022. Mamy jej komentarz!

Tomasz Ossoliński (46 l.) stał się najchętniej wybieranym projektantem ubiorów na uroczystości filmowe. Choć specjalizuje się w modzie męskiej, to przemyca jej elementy do kobiecych stylizacji. Anna Dzieduszycka, która występuje w filmie nominowanym do Oscara 2022 "Sukienka" również skorzystała z usług Tomasza. Pomponikowi zdradziła, co szykuje na czerwony dywan!

Tomasz Ossoliński zaczął szyć w wieku 6-7 lat, a pierwszym projektem były spodnie. To wszystko dzięki babci, która pokazała mu, jak szyć na popularnej maszynie do szycia "Łucznik". Pomyślał, że mógłby to robić w przyszłości - i tak zostało do dziś. Jego stroje noszą polskie gwiazdy kina, muzyki, a nawet zwyciężczyni nagrody Nobla. Do grona klientów dołączyła też Anna Dzieduszycka, która już w niedzielę pojawi się na czerwonym dywanie Oscarów 2022!

Reklama

Tomasz Ossoliński: stworzył oscarowe imperium mody

Tomasz Ossoliński zdecydował się pójść do technikum odzieżowego w Dąbrówce Małej (Katowice). Kiedy miał 15 lat, spotkał się ze swoim idolem, Jerzym Antkowiakiem podczas konkursu magazynu "Burda". Zaprezentował wówczas gorset, który nie należy do najłatwiejszych projektów. 

Będąc dalej nastolatkiem, miał możliwość prezentować swoje pierwsze kolekcje w TVP w Katowicach. Niewiele później zdobył swoją pierwszą nagrodę: "Guzik Farenheita". Jako 18-latek został głównym projektantem męskiej marki odzieżowej Bytom. Jak twierdził później w wywiadach, żadna szkoła nie przygotowałaby go do zawodu, jak praca w Bytomiu.

Jego kreacje noszą biznesmeni, aktorzy, muzycy, a także zdobywczyni Nagrody Nobla, Olga Tokarczuk. Do ogromnego portfolio projektanta dołącza również Anna Dzieduszycka, główna aktorka filmu "Sukienka" wyreżyserowanego przez Tadeusza Łysiaka.

Tomasz Ossoliński ubierał Polki i Polaków na Oscary. Teraz znowu to robi!

Tomasz Ossoliński został wybrany przez Annę Dzieduszycką do stworzenia kreacji na Oscary 2022. W czym zaprezentuje się aktorka? Przed galą można było widzieć Annę zarówno w garniturach, jak i sukienkach. Co postanowiła założyć na galę?

"Na galę wkładam sukienkę zaprojektowaną i wykonaną specjalnie dla mnie przez Tomasza Ossolińskiego. Szczegóły samej kreacji to jeszcze moja słodka tajemnica ;)" - odpowiedziała nam Anna Dzieduszycka.

Tomasz Ossoliński: co przygotował dla Anny Dzieduszyckiej?

Tomasz Ossoliński zaprojektował specjalne kreacje dla Anny. Musiał wziąć pod uwagę nie tylko wzrost aktorki, ale również jej charakter. Aktorka na co dzień preferuje luźny styl ubierania się, dlatego kreacje powinny być odpowiednio dobrane. Część przymiarek srotografowano.

Wiemy ile kosztuje kreacja Anny Dzieduszyckiej od Tomasza Ossolińskiego

Kreacja, którą założyła Anna Dzieduszycka na specjalnym bankiecie dla nominowanych to jeden ze znanych projektów Ossolińskiego. Garnitur piżamowy "Dominika" wykonany z gęsto tkanego żakardu w chińskie kwiaty. Koszula naszywana jest mankietami i kołnierzem z klapami. Spodnie mają kieszenie, lekko zwężane nogawki ku dołowi i czerwony lampas. Cena stylizacji to 3 790 złotych.

Zobacz także:

Rafał Brzozowski: Szykuje się trzęsienie ziemi w TVP?! Gwiazdor wyjawił, co planuje!

Maja Hirsch wciąż boleje nad rozstaniem? "Ze smutkiem patrzy na jego zdjęcia"

Córka Maryli Rodowicz ma nową pracę. Załatwił znany tata

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Oscary 2022 | Tomasz Ossoliński | Anna Dzieduszycka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy