Reklama
Reklama

Tomasz Karolak zaliczył podwójną wpadkę na antenie. Szybko otrzymał sprostowanie. Ale wstyd!

Tomasz Karolak (51 l.) zaliczył sporą wpadkę na antenie "Dzień Dobry TVN". Nie dość, że aktor zapomniał nazwiska koleżanki, z którą pracował na planie filmu, to okazało się, że wcale nie ma jej w obsadzie "Listów do M. 5"... Na jej odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

Tomasz Karolak był ostatnio gościem w programie "Dzień Dobry TVN", aby promować najnowszy film "Listy do M. 5" ze swoim udziałem. Niestety aktor wykazał się sporą ignorancją i zaliczył podwójną wpadkę na antenie, której nie można było już uratować...

Tomasz Karolak zaliczył podwójną wpadkę na antenie

Gwiazdor gra w słynnej zimowej serii od pierwszej części, jednak nie był w stanie poprawnie wymienić nazwiska koleżanki, z którą pracował na planie. Co więcej, aktorka wcale nie pojawia się w piątej części filmu!

Reklama

Na odpowiedź słynącej z poczucia humoru i dystansu do siebie Vanessy nie trzeba było długo czekać. Na jej Instagramie pojawiło się humorystyczne sprostowanie

Wygląda na to, że wybaczyła koledze z branży ten niefortunny błąd. W końcu pojawia się na ekranie, ale nie w piątej, a czwartej części serii. 

"Dwie sprawy. Bardzo się cieszę, że pan Tomasz Karolak myślał, że jestem w nowej części "Listów do M.". Nie ma mnie tam, nie ma tam Vanessy. Chyba, że chodziło o jakąś inną Vanessę, ale nie wiem, bo nie powiedział z nazwiska. Żeby nie było, nie śmieję się z popełnionego błędu, tylko ze swojego imienia i nazwiska, że ponownie okazało się problematyczne. Więc proszę się nie śmiać z kogoś, tylko ze mnie" - wytłumaczyła w swoim stylu. 

Vanessa Aleksander pojawia się natomiast w polskiej wersji serialu "The Office". Druga część jest już dostępna w sieci!

Kim jest Vanessa Aleksander?

Vanessa Aleksander to wschodząca gwiazda polskiego kina i aktorka o polsko-słowackich korzeniach. Rozpoznawalność przyniosła jej rola Gabi w filmie Jana Komasy "Sala Samobójców. Hejter" z 2020 roku u boku Macieja Musiałowskiego

Występowała również w "rodzince.pl", serialu "Na Noże", a także "Wojennych dziewczynach" czy "Belle Epoque". Vanessa użycza również głosu w filmach animowanych np. wojowniczce "Mulan".

Z pewnością jeszcze o niej usłyszycie! Tylko może lepiej już nie z ust Karolaka...

Zobacz też:

Karolak broni teorii Violi Kołakowskiej? Wyjawił, czy zaszczepił swoje dzieci!

Vanessa Alexander: Wschodząca gwiazda polskiego kina

Lena Karolak ujawnia, co się dzieje w ich domu. Głośna muzyka i krzyki

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy