Reklama
Reklama

​Tomasz Karolak świętuje urodziny Violi Kołakowskiej. Znów są blisko?

Tomasz Karolak (51 l.) był gościem na 45. urodzinach Violi Kołakowskiej, matki jego dzieci. Na zamieszczonym przez nią filmiku widać, jak przejęty aktor asystuje jej przy zdmuchiwaniu świeczek. Relacje tych dwojga to gotowy scenariusz telenoweli, jednak wygląda na to, że znów są ze sobą blisko.

Karolak i Kołakowska: historia związku

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska poznali się 15 lat temu na planie serialu „Kryminalni”. Viola była wtedy ambitną modelką, marzącą o karierze aktorskiej. Kiedy odkryła, że jej krótki romans z aktorem  zaowocował ciążą, zdecydowała się poświęcić karierę dla dziecka  i nadziei, że Tomasz kiedyś zapragnie stworzyć z nią prawdziwą rodzinę. 

Aktor, miotając się między poczuciem obowiązku, a chęcią poślubienia Magdaleny Boczarskiej, z którą był wtedy zaręczony, nie wypierał się ojcostwa i przyjął na siebie finansową odpowiedzialność. Jednocześnie próbował przekonać Boczarską, że fakt, że zrobił dziecko innej kobiecie, nie powinno nic zmienić w ich relacjach. Przez chwilę mu nawet uwierzyła, ale szybko się opamiętała. 

Reklama

Karolak długo nie mógł zaakceptować faktu, że Boczarska już go nie chce. W pełni dotarło to do niego dopiero, gdy aktorka zdecydowała się na dziecko z Mateuszem Banasiukiem. W międzyczasie, gdy Viola wychowywała Karolakowi jego córkę, aktor adorował Magdalenę Lamparską, która w „39 i pół” grała dziewczynę jego serialowego syna, a wywiadach opowiadał, że zadaniem mężczyzny jest „rozsiać jak najwięcej nasienia”. 

Karolak świętuje urodziny Kołakowskiej

Z czasem Karolak doszedł do wniosku, że po czterdziestce warto jednak założyć rodzinę i oświadczył się Violi na scenie Teatru IMKA.  Kołakowska bardzo się ucieszyła, jednak znajomi aktora szybko ją ostrzegli, że Tomasz oświadczył się jej właściwie tylko dla świętego spokoju i dlatego, że „zasłużyła”. 

Karolak oficjalnie oburzył się na te posądzenia, jednak do ślubu rzeczywiści mu się nie spieszyło. Zniecierpliwiona Viola w końcu zrozumiała, że tylko traci czas. Zaczęła znów chodzić na randki, podczas gdy Karolak próbował ułożyć sobie życie z Magdą Dziun. Modelka szybko jednak dołączyła do grona kobiet rozczarowanych Karolakiem i dobrze na tym wyszła. W maju tego roku poślubiła perkusistę zespołu Guns N’ Roses.

W międzyczasie Viola pogrążyła się w teoriach spiskowych na temat koronawirusa i szczepionek, które, jak przekonywała, z powodzeniem można zastąpić jadem amazońskiej żaby. Rewelacje Violi i nominacja do Biologicznej Bzdury Roku sprawiły, że odsunęło się od niej wiele osób, jednak nie Tomasz. 

Gościł nawet na jej urodzinowym przyjęciu. Na Instastory Violi pojawiło się nagranie, na którym widać Karolaka, który z przejęciem nadzoruje zdmuchiwanie świeczek. Kto wie, może jeszcze się kiedyś zejdą….

Zobacz też:

Viola Kołakowska zmienia front. Dała się nabrać!

Adam Małysz i jego majątek. Jak bardzo bogaty jest były skoczek narciarski?

Katarzyna Cichopek w różowym garniturze. Internauci nie szczędzili miłych słów

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak | Violetta Kołakowska
Reklama
Reklama
Reklama