Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska jednak znów razem?! Nie mogą bez siebie żyć!

Ich relacja nigdy nie była łatwa, ale tych dwoje nie potrafi bez siebie żyć. Ostatnio Tomasz Karolak (48 l.) i Viola Kołakowska (42 l.) znów spędzają ze sobą sporo czasu.

Jak udało się dowiedzieć "Dobremu Tygodniowi", relacja Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej przeżywa renesans. Niedawno całą rodziną spędzili weekend w jednej z nadmorskich miejscowości. 

"Zachowywali się jak zwyczajna, zakochana para. Okazywali sobie mnóstwo czułości. Tomek z oddaniem opiekował się dziećmi i ukochaną. Byli zrelaksowani i w świetnych nastrojach" - mówi osoba z otoczenia pary.

Aktor w najnowszym wywiadzie dla "Zwierciadła" zapewnia: 

"Jestem zajęty rodziną. Okazała się dla mnie bardzo ważna. Czuję za nią odpowiedzialność".

Reklama

Nie jest tajemnicą, że jest mocno związany ze swoimi dziećmi - Leną (12 l.) i Leonem (6 l.). Relacje z ich mamą bywały skomplikowane. Rozstawali się i wracali do siebie. Ostatnio jednak coraz częściej Tomasz widywany jest z wieloletnią partnerką.

Pojawili się na prezentacji jesiennej ramówki TVN. Świetnie się czuli w swoim towarzystwie. Viola i Tomasz wspólnie też pracowali przez minione miesiące na planie serialu "39 i pół tygodnia", w którym aktor wciela się w głównego bohatera.

Gwiazdor zabiegał o to, żeby Kołakowska również wystąpiła w produkcji. 

"Zagrała bardzo fajną drugoplanową rolę, z dumą ją chciałem tutaj zaprezentować" - powiedział Karolak.

Spędzili też krótkie wakacje na greckiej wyspie. Wcześniej często razem wyjeżdżali, ale tym razem atmosfera była inna, pełna miłości. 

"Za mną jedno z najbardziej mistycznych przeżyć - spotkanie ze św. Spirydonem..." - napisała Viola.

Z kolei Tomek pokazał zdjęcie córki, która dotyka wizerunku świętego, i opatrzył je wymownym podpisem: "Modlimy się o cud". 

***

Zobacz więcej materiałów wideo:


Dobry Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje