Reklama

Reklama

Reklama

Tomasz Kammel zakochany? Kolega zdradził jego sekret!

Tomasz Kammel (46 l.) mimo upływu lat prezentuje się bardzo dobrze. Jaka jest jego recepta na młody wygląd? Jest ich zapewne wiele, a jedna z nich to ponoć… nowa miłość! Jego sekret zdradził kolega!

Tomasz Kammel jest trochę jak Krzysztof Ibisz. Z wiekiem wydaje się... młodszy. Może to zasługa spacerów i... nagich kąpieli w lodowatej wodzie? Swego czasu dziennikarz pochwalił się bowiem, że takie atrakcje nie są mu obce. 

"Najpierw wiele godzin wędrówki. Potem docierasz na szczyt na wysokości 4,5 km i zastajesz tam jezioro z wodą +6 stopni. Kąpiesz się w nim jak cię Pan Bóg stworzył, a potem medytujesz dostając strzał energii " - pisał na Instagramie i dzielił się fotkami. 

Oprócz tego nie stroni od porannego biegania. To wprowadza go w błogi stan. "Nie powinno się nagrywać filmów na hajuuu! Ale co tam... Podaję zestaw środków odurzających potrzebnych do uzyskania tego stanu: buty do biegania, T shirt, spodenki dryfit, ‘Ain't no mountain..’ A. Franklin - i się leeeeeci" - opowiadał.  

Reklama

Teraz z "Na Żywo" dowiadujemy się z kolei, że Kammel korzysta też z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Ponoć zaznajomił się już z... "liposukcją ultradźwiękową redukującą tkankę tłuszczową". 

Co więcej, jego dbałość o wygląd nie jest chyba związana tylko z troską o zdrowie i dobrą prezencję. Dziennikarz podobno wreszcie znalazł miłość! 

- Tomek zawsze o siebie dbał, jednak teraz tak intensywnie zabrał się za siebie, że chyba znów się zakochał - zdradza gazecie jego kolega. 

Od jego rozstania z Katarzyną Niezgodą minęło już sporo czasu. Może wreszcie ktoś zajął puste miejsce w sercu Kammela, które ona pozostawiła?

***
Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy