Reklama
Reklama

Tom Parker z The Wanted nie żyje! Wykryto u niego nieoperacyjnego glejaka mózgu

Jak przekazała żona muzyka The Wanted - Tom Parker zmarł w wieku 33 lat. U gwiazdora lekarze zdiagnozowali glejaka mózgu, którego nie dało się już operować. Muzyk jednak do końca nie tracił nadziei na cud. Niestety, ten się nie wydarzył. Muzyk osierocił dwoje dzieci...

Członek zespołu The Wanted nie żyje. Gwiazdor zmarł po długiej i wyczerpującej walce z chorobą. Smutne wieści potwierdziła jego żona Kelsey.

"Z ciężkim sercem potwierdzam, że Tom zmarł dzisiaj, mając przy sobie całą rodzinę. Nasze serca są złamane. Tom był centrum naszego świata i nie potrafimy sobie wyobrazić życia bez jego zaraźliwego śmiechu i energicznej osobowości. Jesteśmy wdzięczni za napływające słowa miłości i wsparcia oraz prosimy o wspólne podtrzymywanie jego światła dla jego pięknych dzieci. Dziękujemy wszystkim, którzy go wspierali, walczył do samego końca. Na zawsze będę dumna" - napisała żona.

Reklama

Tom Parker chorował od dwóch lat

Przypomnijmy, że dwa lata temu u 33-latka wykryto nieoperacyjnego glejaka mózgu i to w czwartym stadium. 

Tom Parker (posłuchaj!) podzielił się tą informacją z fanami. Obiecał, że się nie podda i będzie walczył z chorobą...

"Niestety zdiagnozowano u mnie guza mózgu i jestem już w trakcie leczenia. Po wielu namysłach zdecydowaliśmy, że zamiast ukrywać się i próbować utrzymać to w tajemnicy" - pisał gwiazdor.

Niestety, tej walki nie udało mu się wygrać...

Zobacz też: 

Tak wygląda życie Loski na emeryturze

W domu w Skolimowie dochodzi do awantur? Mieszkanka wyznała prawdę

Miss Universe przytyła i mierzy się z hejtem w sieci

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy