Reklama
Reklama

To ważny moment dla Krystiana Wieczorka i jego żony. Niewielu wiedziało, że im się udało

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska to para, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Ona - młodsza od niego o 17 lat aktorka, która debiutowała w TVP. On - niemal 50-letni amant, dobrze znany z ekranowych hitów. Razem tworzą jedną z najbardziej udanych par polskiego show-biznesu. Nawet jeśli co jakiś czas pojawiają się plotki o rzekomym kryzysie lub problemach, są w stanie szybko je uciszyć. Wystarczy, że pokażą się razem publicznie. Fani będą zachwyceni, ponieważ tym razem aktorzy opuścili domowe pielesze z jednego ważnego powodu...

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska razem nie tylko na ściance

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska są małżeństwem od 2016 roku, jednak czas nie ma wpływu na ich uczucie. Zakochani poznali się w 2015 roku na planie "M jak Miłość" i niemal od razu stało się jasne, że są dla siebie stworzeni. Nie przeszkadzała im różnica wieku oraz to, że ryzykowali plotkami w mediach. Szybko związali się ze sobą i stanęli na ślubnym kobiercu. Już w 2018 roku na świat przyszła ich córeczka.

Partnerzy dobrze się dogadują i cudownie razem prezentują. Udowodnili to kolejny raz podczas najnowszego wydarzenia, premiery spektaklu adaptacji francuskiej sztuki, którą wyreżyserowała Anna Oberc. Kobieta sama zaprosiła ich do projektu, ponieważ chciała, by zagrali u niej wspólnie. Również dla nich było to marzenie...

Reklama

Krystian Wieczorek zabrał głos po premierze

Podczas premiery Krystian zaskoczył nieco sportowym ubiorem, a Maria bardzo estetyczną i elegancką sukienką. Choć można powiedzieć, że reprezentują nieco inne style, nie ma złudzeń - zakochani i tak świetnie się razem bawili.

"Cudnie, że mamy możliwość grać razem" - napisał aktor na Instagramie.

Zakochani nie kryją, że to dla nich ogromne wyróżnienie.

Krystian Wieczorek o zarobkach. W teatrze nie jest łatwo

Mimo szczęścia w małżeństwie i rodzinie aktorzy na co dzień nie mają tak lekko, jak wielu myśli. Krystian Wieczorek w rozmowie z "Twoim Stylem" mówił, na jakie zarobki można liczyć w teatrze. Podkreślał, że to nie kokosy.

"Nie żyję na księżycu i widzę, co dzieje się w mojej branży. Wiele osób myśli, że aktor zarabia dużo. Jednak, gdy pracuje jedynie w teatrze na samym etacie, bez spektakli, na rękę dostaje jakieś 2 tysiące, a jak ma pół etatu - to tysiąc złotych. Jak za taką kwotę przeżyć?" - pytał.

Na szczęście on i żona mogą liczyć na wiele współprac, również na małym ekranie. Te związane są z wyższymi gażami.

Czytaj też:

Wieczorek nie może już tego wytrzymać? Z zazdrością obserwuje rolę żony

Wieczorek wymigał się od oświadczyn. Zerwał z młodą aktorką tuż przed wylotem

Krystian Wieczorek świętuje 30. urodziny żony. "Moje światło"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krystian Wieczorek | Maria Szafirska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy