Reklama
Reklama

To oni wcielą się w Kate i Williama w "The Crown"! Podobni?

Kolejny sezon serialu "The Crown" już niebawem. Fani produkcji nie mogą się doczekać, aż poznają "smaczki" z życia księcia Williama i księżnej Kate. To właśnie temat ich młodości i poznania się ma być poruszony w jeszcze kolejnej odsłonie. Teraz na jaw wyszło, kto wcieli się w przyszłą parę królewską. Udany dobór aktorów? Widzowie są podzieleni...

"The Crown" po raz pierwszy został opublikowany na platformie streamingowej w 2016 roku, a fani brytyjskiej rodziny królewskiej pokochali produkcję. Serial porusza temat biograficzny i głównie opiera się na życiu królowej Elżbiety II, jednak nie brakuje w nim pobocznych wątków.

Ze scenariusza widzowie dowiedzieli się co nieco na temat życia zmarłej siostry monarchini, księżnej Małgorzaty, a także jej romansów i skandalicznego zachowania. W czwartej serii został poruszony temat księżnej Diany i księcia Karola, a także motyw zaślubin i zdrad.

W jeszcze kolejnej odsłonie reżyserzy skupią się na przedstawieniu losów księcia Williama i księżnej Kate.

Reklama

Kto się wcieli w przyszłą parę królewską?

To oni wcielą się w Kate i Williama w "The Crown"! Podobni?

Już w listopadzie na Netflixie pojawi się piąty sezon "The Crown", ale widzowie nie ukrywają, że czekają na szósty, gdyż zostanie tam przedstawiony moment śmierci księżnej Diany, a także młodość, dorastanie i okres studiów przyszłego króla. Niedawno na jaw wyszło, kto wcielił się w najbardziej wyczekiwane postacie w produkcji, czyli księżną Kate i księcia Williama.

Właśnie ogłoszono, jacy aktorzy zostali zaproszeni do zagrania tych postaci. Producenci postawili na trójkę aktorów. 16-letni Rufus Kampa wcieli się w nastoletniego księcia. Nastolatek związany jest z teatrem, a w "The Crown" odegra 15-letniego Williama, który będzie przeżywać śmierć matki.

21-letni Ed McVey zagra Williama z czasów studiów, gdy ten poznał swoją żonę.

W rolę Kate Middleton wcieli się Meg Bellamy. Kobieta ma stosunkowo niewielkie doświadczenie aktorskie, ale twórcy produkcji zaufali jej i powierzyli rolę młodej Kate.

"Uszczypnijcie mnie, proszę... Jestem niesamowicie podekscytowana, że będę odgrywać rolę Kate Middleton w szóstym sezonie "The Crown".  To niesamowity zaszczyt dołączyć do tak wspaniałej obsady i ekipy. Dołożę wszelkich starań, aby jak najlepiej odwzorować Kate" - pisała w sieci zachwycona Kate.

Fani nieco sceptycznie podeszli do takiej obsady. Duża część publiki uważa, że młoda artystka nie jest podobna do przyszłej królowej.

"Ona średnio podobna, ale William identyczny" - czytamy na Instagramie.

Zobaczcie, jak wygląda obsada. Podobni?

Zobaczcie również:

Księżna Diana chorowała przez większość swojego życia. Jej wyznanie zmieniło sytuację osób chorych

Księżna Diana zmarła 25 lat temu. Wypadek "królowej ludzkich serc" wciąż owiany jest tajemnicą

Księżna Diana pochowała nienarodzone dziecko w ogrodzie Pałacu Kensington. Przyjaciółka potwierdza sensacyjne plotki
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: The Crown | Kate Middleton | Książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy