Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

To ona przerwała finał Ligi Mistrzów! Wiemy, kim jest śliczna blondynka!

Emocje podczas sobotniego finału Ligii Mistrzów, w którym Liverpool walczył z Tottenhamem, sięgały zenitu. Gdyby tego było mało mecz został przerwany przez skąpo ubraną blondynkę, która wbiegła na murawę. Wiemy już, kim jest ta piękność!

W osiemnastej minucie meczu Liverpool'u z Tottenhamem na stadionie w Madrycie chyba wszyscy zebrani byli mocno zaskoczeni, łącznie z piłkarzami. 

Na murawę wbiegła blondynka z dość ponętnym biustem, który podkreślał skąpy strój kąpielowy. Szybko została jednak złapana i wyprowadzona przez obsługę meczu. 

Jednak te kilka minut na boisku wystarczyło, by zwróciła na siebie uwagę całego piłkarskiego świata. Media już dowiedziały się, jaki był powód jej wtargnięcia i kim w ogóle jest "odważna" blondynka. 

Okazuje się, że to modelka, 22-letnia Kinsey Wolanski i wbiegając na boisko chciała promować kanał YouTube swojego chłopaka. To były aktor porno, obecnie youtuber zajmujący się robieniem żartów - Vitaly Zdorovetskiy. 

Z pewnością początkujący celebryta dzięki pomocy swojej ukochanej, odnotował spory wzrost na swoim kanale, a sama Kinsey lawinowo zyskała nowych fanów.

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Liga Mistrzów | Kinsey Wolanski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje