Reklama
Reklama

To już nie jest tajemnica. Dębska odniosła się do romansu. Co za wyznanie

Odkąd Maria Dębska rozwiodła się z Marcinem Bosakiem, wciąż jest łączona z kolejnymi partnerami. Niedawno głośno było o jej rzekomym romansie z Dawidem Podsiadło, a później z kolei na horyzoncie miał pojawić się dziennikarz pracujący dla BBC. Jaka jest prawda? Sama zainteresowana rozwiała wątpliwości.

Maria Dębska skomentowała plotki o romansie z dziennikarzem

Maria Dębska wzbudza ostatnio niemałe zainteresowanie w mediach. Odkąd została singielką, jest łączona z coraz to nowymi partnerami. Dotąd najbardziej wiarygodne wydawały się pogłoski o jej rzekomym związku z Dawidem Podsiadło. Miały one oparcie w zdjęciach paparazzi, na których można było zobaczyć nie tylko jak spędzają razem czas, ale także jak okazują sobie czułości.

Czyżby jednak uczucie okazało się zbyt słabe? A może zwyczajnie postanowili jedynie się przyjaźnić? Tego nie wiadomo, ale - co ciekawe - wedle "Twojego Imperium", w życiu Dębskiej miał się pojawić nowy mężczyzna.

Reklama

Tygodnik zaprezentował zdjęcia, na których widzimy, jak Dębska przemierza ulicę w towarzystwie pewnego mężczyzny. Okazał się nim dziennikarz, który pracuje m.in. dla BBC. Czy faktycznie to jej nowy partner? Jak się okazuje, sama zainteresowana zdementowała te plotki.

"Bzdury. To kolega" - odparła stanowczo w odpowiedzi na pytanie dziennikarza "Plejady".

A może po prostu jest za wcześnie, żeby się tym chwalić?

Bosak i Dębska byli małżeństwem tylko kilka miesięcy

Maria Dębska i Marcin Bosak wydawali się być wprost stworzeni dla siebie. Para pobrała się w jednym z kościołów i wszystko wskazywało na to, że będą żyć długo i szczęśliwie. Tymczasem już kilka miesięcy później dowiedzieliśmy się, że się rozstali.

Oboje konsekwentnie odmawiali jednak komentarza na ten temat. Początkowo nie chcieli w ogóle nawet potwierdzić, że się rozwodzą. Dopiero po dłuższym czasie przyznali to oboje, do dziś nie wdając się jednak w szczegóły rozpadu małżeństwa.

Zobacz też:

Farna i Dębska wśród największych gwiazd. Powiało wielkim światem

Chajzer ubolewa nad "Dzień Dobry TVN". Nowym prowadzącym nie będzie miło

Siostra Bosaka wprost o byłej bratowej. Tak zareagowała na słowa o romansie Dębskiej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maria Dębska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy