Reklama
Reklama

To był trudny wieczór dla Cichopek. Złamane serce stało się już faktem

Kasia Cichopek gra w serialu „M jak miłość” od samego początku i jest zżyta z kolegami i koleżankami z planu, zwłaszcza tymi, którzy – podobnie jak ona – grają w telenoweli od wielu lat. To dlatego tak mocno przeżyła śmierć swojego serialowego taty, Andrzeja Precigsa. Tuż przed emisją ostatniego odcinka z jego udziałem zamieściła wzruszający post na ten temat.

Kasia Cichopek mocno przeżyła odejście Andrzeja Precigsa

Śmierć Andrzeja Precigsa była szokiem nie tylko dla jego bliskich, ale także fanów serialu. Aktor zmarł w sierpniu ubiegłego roku, w wieku 74 lat, dokładnie cztery dni po rocznicy swoich urodzin.

Lista produkcji z jego udziałem jest bardzo długa, ale wielu widzów kojarzyło go przede wszystkim z roli Zbigniewa Filarskiego w serialu "M jak miłość", ojca Kingi Zduńskiej, w którą wciela się Kasia Cichopek.

Reklama

Aktorka mocno przeżyła śmierć swojego serialowego taty. Gdy dowiedziała się, że zmarł zamieściła wzruszające pożegnanie w mediach społecznościowych.

"Andrzeju, Tatusiu... Byłeś mi niezwykle bliski. Od pierwszego dnia zdjęciowego otaczałeś mnie ojcowską opieką. Wspierałeś mnie zarówno w mojej karierze aktorskiej, jak i prywatnie. Zawsze byłeś obok, z otwartym sercem. Chciałbym Ci podziękować za każdą chwilę i rozmowę, które mieliśmy. Moje serce jest w żałobie. Będę tęskniła. Przytulam mocno Twoją rodzinę, która zawsze była dla Ciebie najważniejsza. Żegnaj, Przyjacielu..." - napisała wówczas.

Pożegnanie Andrzeja Precigsa w "M jak miłość"

W miniony poniedziałek widzowie "M jak miłość" przeżyli wzruszające chwile. TVP2 wyemitowała bowiem odcinek, w którym nastąpiło pożegnanie jego bohatera, Zbigniewa Filarskiego.

Kasia Cichopek tuż przed emisją na swoim profilu instagramowym odcinka zamieściła post, w którym uprzedziła fanów seriali, że wieczorem przeżyją mocne wzruszenie.

"Kochani, dziś wieczorem pożegnamy na ekranie serialowego Zbyszka Filarskiego i naszego serdecznego przyjaciela Andrzeja Precigsa. Przygotujcie serca na wyjątkowo wzruszający odcinek i kulisy serialu" - napisała, dodając wymowną emotkinkę złamanego serca.

Zobacz też:

Kurzajewski nie gryzł się w język. Tak skomentował tańczącą Cichopek z Hakielem

Kurzajewski młodnieje przy Cichopek. Tak wyglądał 22 lata temu. Czas płynie nieubłaganie

Cichopek składała przysięgę małżeńską i nagle zadrżał jej głos. Ludzie byli zdumieni

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Andrzej Precigs | "M jak miłość"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy