Reklama
Reklama

Tina Turner zmarła przed kilkoma dniami. Polski ksiądz ostro zrugał ją w kazaniu

Świat wciąż nie otrząsnął się po śmierci Tiny Turner. Fani nadal ubolewają nad stratą utalentowanej wokalistki, a tymczasem polski ksiądz publicznie wytyka grzechy zmarłej kobiecie, wykorzystując ją jako przykład w kazaniu. Padły mocne słowa!

Polski ksiądz wieszczy piekło Tinie Turner? Niebywałe, co powiedział o niej podczas kazania

W ubiegłą niedzielę jeden z polskich księży postanowił publicznie podsumować życiowe wybory zmarłej przed kilkoma dniami wokalistki Tiny Turner

Ksiądz Michał Woźnicki słynie ze wzbudzania kontrowersji i odprawiania nielegalnych mszy. Podczas ostatniego kazania otwarcie obrażał gwiazdę światowego formatu. 

Ocenił, że Tina Turner promowała nieczystość, co podparł konkretnymi przykładami. Stwierdził także, że ta "stara baba", która potrafiła "w miniówkach występować z facetami" zapewne przechodzi teraz sąd boży.

Reklama

"W ostatnich dniach na sąd boży poszła Tina Turner. Pan Jezus ją już sądzi. Jest albo w niebie, albo w piekle, albo w czyśćcu. Odpowie owa damulka 82 lata (...) za wszystkie swoje piosenki, w których, obdarzona wielkim talentem bożym, promowała typ kobiety, który jest typem przeciwnym czystości, skromności Matki Najświętszej. Jako stara baba potrafiła jeszcze w miniówkach występować z młodymi facetami, którzy przed nią na kolanach chodzili. Odpowie za to przed Bogiem, za nieczystość" - grzmiał.

Woźnicki słynie z ciętego języka oraz opinii, które przeczą najważniejszemu z przykazań wyznawanych w wierze katolickiej. Duchowny nieraz był posądzany o mowę nienawiści, a nawet został za to skazany.

Internauci reagują na rewelacje polskiego księdza. Wideo stało się hitem sieci

Nagranie z kazania księdza szybko obiegło internet i w mgnieniu oka stało się wiralem. Internauci tłumnie zaczęli komentować jego wypowiedź. Wielu wciąż nie może się nadziwić, na co pozwolił sobie kapłan. Nie brakuje również tych, którzy zachęcają go do dokładnego zapoznania się z Pismem Świętym.

"Polecam temu panu czytać Pismo Święte. Ewangelia Mateusza 7:1-23 PBG: "Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni; Albowiem jakim sądem sądzicie, takim sądzeni będziecie, i jaką miarą mierzycie, taką wam odmierzono będzie",

"Mam nadzieję, że jakiś jego Bóg istnieje i jest kobietą" - czytamy w komentarzach internautów.

Zobacz też:

Tina Turner nie żyje. W grudniu odszedł jej syn

Tina Turner bita i poniżana! Mąż zgotował jej 16 lat piekła

Arnold Schwarzenegger dziękuje Polsce. Widzowie docenili jego serial

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tina Turner
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy