Reklama

Reklama

Reklama

"The Voice Senior": Krzysztof Prusik przekazał wieści o chorym Paszcie! "Nie udało nam się porozmawiać"

Krzysztof Prusik w końcu postanowił zabrać głos w sprawie problemów zdrowotnych swojego mentora z "The Voice Senior". Zwycięzca show nie ukrywa, że bardzo się martwi o Witolda Paszta. Gwiazdor i jego bliscy nie ujawnili do tej pory, na co choruje. Zapewniono jedynie, że za kilka miesięcy wróci na scenę. Jego podopieczny z programu TVP wyjawił jednak, że w dniu finału lider zespołu VOX był w tak złym stanie, że nawet rozmowa telefoniczna nie wchodziła w grę...

W dniu finału "The Voice Senior" na profilu facebookowym Witolda Paszta pojawiło się niepokojące oświadczenie, w którym poinformowano, że z powodów zdrowotnych gwiazdor nie pojawi się wieczorem w studio TVP.

Fani lidera zespołu VOX zaczęli się mocno o niego martwić. Zaczęły pojawiać się też liczne spekulacje na temat faktycznego stanu zdrowia Paszta. Muzyk oraz jego bliscy skrupulatnie jednak na ten temat milczeli. 

W końcu oświadczenie wydała córka Natalia, ale to nie uspokoiło fanów programu...

Krzysztof Prusik o stanie Witolda Paszta

Reklama

Niespodziewanie głos w sprawie postanowił zabrać Krzysztof Prusik (posłuchaj!). Zwycięzca "The Voice Senior" nie ukrywa, że bardzo martwi się o Paszta. Wyjawił też, że w dniu finału juror był w na tyle złym stanie, że nie mógł nawet rozmawiać przez telefon!

"Trzymam kciuki za jego szybki powrót do zdrowia, bo to fantastyczny opiekun i człowiek. Nie udało nam się porozmawiać po finale przez telefon, bo na razie ze względu na jego zdrowie taka rozmowa nie jest możliwa. Wierzę jednak, że się spotkamy, jak wydobrzeje. Na razie nie chcę mu zawracać głowy swoją osobą" – zdradza "Faktowi" Prusik.

Uczestnik dodał, że w studio panowała nieciekawa atmosfera. On sam źle się czuł ze świadomością, że jego mentor walczy o powrót do zdrowia...

"Czułem się trochę w studiu jak sierotka Marysia. Każdy uczestnik miał swojego jurora, a ja byłem sam. Niestety, Witek choruje, więc siła wyższa" - dodał z żalem zwycięzca "The Voice Senior".

Witold Paszt: Na co choruje gwiazdor?

Witold Paszt nie wyjawił, na co dokładnie choruje. Wiadomo jedynie, że w 2020 bardzo ciężko przeszedł zakażenie koronawirusem. Na szczęście wówczas wszystko dobrze się skończyło, choć słowa muzyka brzmiały przerażająco...

 "Wirus odebrał mi siłę, oddech i parę kilogramów, czasem kilka kroków to wyzwanie. Cieszę się, że udało mi się pokonać to cholerstwo, ale wiem, że przede mną teraz dłuższa chwila na powrót do formy" - opowiadał w zeszłym roku "Faktowi".

Choroba jeszcze długo przypominała o sobie, bo jego organizm był wręcz wycieńczony...

"U mnie jednym z objawów było to, że gdy przeszedłem dwa kroki, czarno mi się robiło przed oczami i nie mogłem złapać oddechu. To były dramatyczne chwile" - dodał. 

Nic więc dziwnego, że gdy Paszt na kilka godzin przed finałem "The Voice Senior" wyjawił, że nie pojawi się w studio, fani zaczęli mocno się niepokoić. 

Gdy na temat jego stanu zdrowia narosło wiele spekulacji, córka gwiazdora w rozmowie z Plejadą wyznała, że tatę czekają ponad dwa miesiące rekonwalescencji...

"Mogę jedynie powiedzieć, że tata daje sobie czas na odpoczynek po kilku intensywnych miesiącach pracy i na rekonwalescencję po chorobie do końca marca" - powiedziała Natalia. 

Zobacz też:

Kossakowski załatwił pracę Kurdej-Szatan?! "Basia była dla mnie pierwszym typem"

ADAM NIEDZIELSKI: W TYM TYGODNIU CZEKAJĄ NAS KOLEJNE SPADKI LICZBY ZAKAŻEŃ

Koronawirus w Polsce. Ile nowych przypadków? 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "The Voice Senior" | Krzysztof Prusik | Witold Paszt

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy