Reklama

Reklama

Reklama

„Taniec z gwiazdami”: Pierwszy odcinek 12. edycji – relacja. Kto odpadł pierwszy?

W poniedziałek 30 sierpnia rozpoczęła się 12. edycja „Tańca z gwiazdami”. Producenci przygotowali dla widzów wiele niespodzianek. Do jury dołączyła nowa gwiazda, do tej pory nie kojarzona raczej z tańcem, a prowadzących wsparła w tej edycji doświadczona tancerka. Na parkiecie pojawiło się 10 par, a każdy z uczestników budził od początku wielkie emocje i dysponuje gronem oddanych fanów. Kto odpadł pierwszy?

Odcinek rozpoczął się od rozmowy jurorów: Andrzeja Grabowskiego (sprawdź!), Michała Malitowskiego i Iwony Pavlović  nad ekspresem do kawy. Zainscenizowana scenka miała w zabawny sposób przedstawić nowego jurora. Kiedy Andrzej Piaseczny pojawił się przy ekspressie, Andrzej Grabowski nieżyczliwie mruknął, że „mleko się skończyło”. 

Prowadzący pojawili się na parkiecie we trójkę. Do Krzysztofa Ibisza i jak zwykle pięknej Pauliny Sykut –Jeżyny dołączyła olśniewająca Izabela Janachowska. Andrzej Piaseczny, nadal z filiżanką w dłoni, przedstawił się publiczności osobiście. Jak wyznał, ma tyle wspólnego z tańcem, że „tańczy wewnętrznie”. Jak wyjaśnił: 

Reklama


"Taniec z gwiazdami": Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła

Jako pierwsi zatańczyli Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła. Za swojego quick stepa do utworu „Despacito” (sprawdź!) otrzymali 27 punktów. Wśród jury nie zabrakło przy tym zabawnych przekomarzanek na temat niedawnego coming outu Piaska. Padła nawet hipoteza, że Andrzej Piaseczny jest „tęczową wersją Andrzeja Grabowskiego”. Iwona Pavlović natomiast profesjonalnie skupiła się na ramie, która nie do końca spełniła jej oczekiwania, gdyż jeden z łokci opadał. 

"Taniec z gwiazdami": Iza Małysz i Stefano Terrazzino

Iza Małysz i Stefano Terrazzino zatańczyli walca angielskiego do utworu „Orła cień” (sprawdź!). Jak skomentował Andrzej Grabowski, odnosząc się do Adama Małysza, kibicującego żonie z widowni: 

Niestety, Michał Malitowski zauważył w występie Izy i Stefano „dużo dziur”. Para zdobyła łącznie 25 punktów.  


"Taniec z gwiazdami": Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz

Piotr Mróz, znany z serialu „Gliniarze” i Hanna Żudziewicz zatańczyli jive’a do utworu z filmu „Gliniarz z Beverly Hills”. Piotr ujął Ivonę Pavlović swoją żywiołowością:

Para zdobyła łącznie 31 punktów.

"Taniec z gwiazdami": Magdalena Kajrowicz i Rafał Maserak

Magdalena Kajrowicz i Rafał Maserak zatańczyli do największego hitu męża Kajry, Sławomira „Miłość w Zakopanem. Sławomir zresztą też wystąpił, w stroju misia z Krupówek. Jak ocenił Grabowski:

Para zdobyła 30 punktów. Nieźle jak na debiut. 

"Taniec z gwiazdami": Fit Oldboy i Paulina Biernat

Fit Oldboy i Paulina Biernat wykonali cha chę do utworu „I’m Too Sexy”. Niestety, chociaż Izabela Janachowska stwierdziła, że występ był tak gorący, że nie powinno się go pokazywać przez 22.00, jury nie było zachwycone. Jak stwierdził Malitowski: 

Piasek z kolei zauważył: 

Natomiast Andrzej Grabowski stwierdził, że też ma taką klatę, tylko jej nie pokazuje. Para zdobyła słabiutkie 20 punktów, w tym niezasłużone 9 od Andrzeja Piasecznego. 


"Taniec z gwiazdami":Sylwia Bomba i Jacek Jeschke

Sylwia Bomba znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" i Jacek Jeschke niestety nie porwali jurorów. Jak zauważyła Iwona Pavlović:

"Taniec z gwiazdami": Radek Liszewski i Lenka Klimentova

Radek Liszewski i Lenka Klimentova zatańczyli do kultowego utworu Modern Talking „You’re My Heart, You’re My Soul”. Jak wyznał Andrzej Piaseczny zwracając się do lidera zespołu Weekend: 

Jak dodał Andrzej Grabowski: 

Para zdobyła 26 punktów.  Po występie doszło do wzruszającej sceny, gdy Jan Kliment, obecnie związany zawodowo z TVN-em, gdzie zasiada w jury "Mam talent", postanowił wyznać miłość żonie, Lence z okazji ich jubileuszu 12 lat znajomości. 

"Taniec z gwiazdami": Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski

Kinga Sawczuk, tiktokerka i Jakub Lipowski zaprezentowali się w żywiołowej sambie. Jury miało trochę zastrzeżeń, a Andrzej Piaseczny zadeklarował gotowość pobierania lekcji z Tik Toka pod opieką Kingi. Para zdobyła 30 punktów. 


"Taniec z gwiazdami" Denis Urubko i Janja Lesar

Denis Urubko, himalaista  urodzony na Kaukazie i Janja Lesar zatańczyli walca wiedeńskiego do utworu „Oczy czarne” w rosyjskiej wersji językowej. Jako pierwszy oceniał Andrzej Piaseczny. 

Malitowski wyznał, że chciałby u Urubki zobaczyć więcej pewności siebie, a Andrzej Grabowski dopatrzył się u Denisa talentu aktorskiego. Iwona Pavlović, wlepiając Urubce trzy punkty, pochwaliła się, że wybiera się z mężem na Kilimandżaro i w zamian za rady na temat wspinaczki, chętnie poduczy Denisa tańca. 

Para zdobyła 25 punktów, a na koniec Urubko jeszcze zagrał na gitarze i zaśpiewał. 

"Taniec z gwiazdami": Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz zatańczyli do utworu Sanah „Szampan”. Z widowni kibicował córce Jarosław Bieniuk. Jak oceniła Iwona Pavlović: 

Andrzej Piaseczny, który mamę Oliwii, Annę Przybylską znał jeszcze z czasów wczesnych "Złotopolskich", wyznał: 

Para zdobyła 28 punktów. 

Decyzją widzów z programem pożegnali się Denis Urubko i Janja Lesar. Już za tydzień, również w poniedziałek, kolejny odcinek. Komu kibicujecie?

Plotki były prawdziwe? Kinga Sawczuk ujawnia prawdę o "romansie" Bieniuk!

Sylwia Bomba chudnie w oczach! To przez mordercze treningi...

Janachowska debiutuje jako prowadząca!

Więcej zakulisowych plotek, materiałów z treningów i naszych kochanych gwiazd na Instagramie pomponik.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »