Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Taniec z gwiazdami" - oficjalna lista uczestników

TVN ujawnił nazwiska gwiazd, które zobaczymy w dziesiątej jubileuszowej edycji tanecznego show. Wśród kandydatów do Kryształowej Kuli znaleźli się zarówno sportowcy, muzycy, prezenterzy telewizyjni, jak i stanowiący najliczniejsze grono - aktorzy.

Już szóstego września na parkiecie zatańczą: Otylia Jędrzejczak, Marcin Urbaś, Radosław Majdan, Piotr Zelt, Grażyna Wolszak, Weronika Rosati, Marek Kościkiewicz, Zygmunt Chajzer, Michał Kwiatkowski, Natasza Urbańska, posiadaczka najbardziej popularnego ostatnio biustu Iga Wyrwał chyba najbardziej energiczna uczestniczka programu Anna Mucha.

Reklama

Zobacz rozmowę z Anną Muchą i Rafałem Maserakiem:

Sporym zaskoczeniem okazała się Natasza Urbańska, która zatańczy z Czechem Janem Klimentem. Zapytać by można, kto kogo będzie uczył w tym duecie? Jak wiadomo Natasza jest wieloletnią aktorką teatralno-musicalową związaną z Teatrem Buffo.

"Zdecydowanie to Janek jest moim trenerem - mówi skromnie Natasza. - Choć na scenie tańczę od bardzo dawna, wbrew pozorom nigdy nie miałam do czynienia z tańcem towarzyskim, który rządzi się ścisłymi zasadami. Cieszę się, że w tym programie będę miała okazję zdobyć nowe doświadczenia" - dodaje.

Zobacz rozmowę z Nataszą Urbańską:

W przypadku Otylii Jędrzejczak sprawdza się powiedzenie do trzech razy sztuka. "Producenci tego programu już dwa razy proponowali mi udział w nim. Dopiero za trzecim razem, po naradzie z trenerem, pomyślałam, że może warto spróbować - zdradza Otylia. - Przygotowania do tego show bowiem mogą mi się przydać w treningu pływackim. Już po trzech tygodniach ćwiczeń zauważam lepsze wyczucie ciała i większe możliwości w wodzie".

Zobacz rozmowę z Otylią Jędrzejczak:

Sportowa kondycja na parkiecie przydaje się także Radkowi Majdanowi. "Jako piłkarz oswojony jestem z reżimem treningowym, ale z drugiej strony grając w piłkę używa się zupełnie innych mięśni niż tańcząc. Moja piłkarska sylwetka w tańcu stanowi wręcz utrudnienie" - mówi Radek, który do tej pory nie należał do mężczyzn wywijających na parkiecie.

Zobacz rozmowę z Radosławem Majdanem:

Zygmunt Chajzer w "Tańcu z gwiazdami" chce udoskonalić swe dotychczasowe umiejętności.

"Bardzo często tańczymy z żoną, ale nie ma to wiele wspólnego z profesjonalnym tańcem - stwierdza samokrytycznie. - To niesamowicie trudna sprawa skoordynować wszystkie części ciała, zapamiętać sekwencję kroków i jeszcze nie wypaść z rytmu. To dla mnie wielkie wyzwanie!" - mówi walecznym tonem.

Zobacz rozmowę z Michałem Kwiatkowskim:

Producenci programu zapewniają, że jubileuszowa odsłona dostarczy widzom wiele emocji i niespodzianek. Przedsmak jednej z nich mieliśmy okazję poczuć podczas konferencji, gdy to ku zaskoczeniu wszystkich, zamiast Piotra Gąsowskiego, u boku Katarzyna Skrzyneckiej pojawił się Hubert Urbański.

Niestety twórcy "Tańca z gwiazdami" nie chcą zdradzać żadnych szczegółów dotyczących pojawienia się jego osoby. Urbański ma wystąpić u boku Skrzyneckiej ponoć tylko w pierwszym odcinku, potem będzie już po staremu.

Zobacz rozmowę z Grażyną Wolszczak:

Pełna lista uczestników X edycji:

Otylia Jędrzejczak i Sławomir Turski

Piotr Zelt i Anna Głogowska

Zygmunt Chajzer i Blanka Winiarska

Iga Wyrwał i Łukasz Czarnecki

Grażyna Wolszczak i Cezary Olszewski

Michał Kwiatkowski i Janja Lesar

Radosław Majdan i Izabela Janachowska

Weronika Rosati i Krzysztof Hulboj

Marcin Urbaś i Katarzyna Krupa

Marek Kościkiewicz i Agnieszka Pomorska

Anna Mucha i Rafał Maserak

Natasza Urbańska i Jan Klimen

Dowiedz się więcej na temat: Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne