Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Taniec z gwiazdami": Justyna Żyła wróciła na plan! Zasiadła na widowni

Justyna Żyła (32 l.) powróciła na plan "Tańca z gwiazdami". Fotoreporterzy wypatrzyli ją na widowni show. Na swoje wyjście była żona skoczka ubrała się na różowo. Stylizację dopełniła dżinsową kurtką.

Mimo że "Taniec z gwiazdami" ma za sobą wiele edycji, to chyba jeszcze nikt nie wzbudzał w programie takich emocji jak Justyna Żyła. Pierwszy występ na parkiecie byłej żony skoczka spotkał się z miażdżącą krytyką ze strony jurorów. 

Reklama

Rzeczywiście, trudno było nie zauważyć, że Justyna była bardzo pogubiona w tańcu i myliła kroki. Nawet jej trener, Tomasz Barański, przyznał, że było naprawdę źle. 

"Nasz debiut był najgorszym występem w historii "Tańca z Gwiazdami". Niestety, muszę to powiedzieć z pełną odpowiedzialnością" - mówił w rozmowie z "Fleszem". 

On i Justyna już dawno odpadli z show. Z jednej stronie Żyle było przykro, ale z drugiej cieszyła się, że wyjeżdża z Warszawy i wraca do Wisły, do domu i dzieci. 

Tym większe zdziwienie może budzić fakt, że ostatnio eksżona Piotra Żyły postanowiła wrócić do stolicy. Ku zaskoczeniu wielu pojawiła się na widowni "Tańca z gwiazdami". Stamtąd dopingowała innych uczestników programu.

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje