Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Taka Małgorzata Socha jest, gdy nikt nie patrzy. Znany aktor wyjawił całą prawdę o niej!

Małgorzata Socha pilnie strzeże swojego życia prywatnego. Niespodziewanie sporo na jej temat postanowił wyjawić aktor Wojciech Błach, który przyjaźni się z nią od lat...

Małgorzata Socha to znana i lubiana aktorka, która w show-biznesie funkcjonuje od lat. 

Choć jej koleżanki z branży ochoczo chwalą się życiem prywatnym i pokazują twarze swoich dzieci, ona mocno chroni życie rodzinne i nigdy nie publikuje ich wizerunku.

A szkoda, bo okazuje się, że gwiazda "Przyjaciółek" to mama na medal. Tak wynika ze słów Wojciecha Błacha, który zna ją prywatnie od lat.

"Gosię miałem szansę poznać w bardzo wczesnym etapie jej wchodzenia na ekrany. Graliśmy w takim serialu 'Czego się boją faceci', ja grałem takiego ekstrawertycznego blondyna, a Cezary Pazura introwertycznego. Już sami państwo widzicie, że role były na odwrót zrobione i Gośka tam grała. 

Reklama

W relacjach prywatnych, można powiedzieć, że Gośka się w ogóle nie zmienia. Tymczasem dla mnie, to jest jakiś fake, że ona ma trójkę dzieci, jest wciąż tak fantastycznie, energetycznie wyglądającą, z poczuciem humoru i dystansem kobietą. To są jakieś podstawione dzieci Gośki. Nie wiemy, jak to się dzieje, że tak można" - żartuje aktor w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Wojciech Błach dementuje plotki o Sosze

Małgorzata wraz z mężem Krzysztofem Wiśniewskim wychowują wspólnie troje uroczych pociech. Choć to już całkiem pokaźna gromadka, jakiś czas temu tabloidy sugerowały, że aktorka spodziewa się czwartego dziecka. 

Błach postanowił jednak zdementować te plotki... 

"Nie, Gośka nie jest w ciąży" - ujawnił. 

***


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha | Wojciech Błach

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne