Reklama
Reklama

Taką emeryturę dostaje Karol Strasburger. Nie poszaleje sobie

Emerytury celebrytów ostatnio rozgrzewają opinię publiczną. Gwiazdy chętnie mówią o stawkach swoich emerytur, przy okazji narzekając. Ostatnio w tej sprawie wypowiedział się także Karol Strasburger. Nie uwierzycie, jak niską emeryturę dostaje prowadzący Familiadę.

Popularny prezenter telewizyjny Karol Strasburger, który zasłynął z prowadzenia programu "Familiada", a przede wszystkim z opowiadanych w programie "sucharów" nie przestaje zaskakiwać opinii publicznej.

Taką emeryturę dostaje Karol Strasburger. Kwota szokuje

Prezenter postanowił dołączyć do Alicji Majewskiej, Maryli Rodowicz i wielu innych celebrytów narzekających na wysokość swoich emerytur. Strasburger ujawnił jaką emeryturę dostaje. Jak się okazało ta kwota nie pozwoli mu zbytnio zaszaleć, emerytura Strasburgera jest bardzo niska. Aktor przyznał, że waha się między 1000 a 2000 zł.

Reklama

"W moim słowniku nie ma takiego słowa jak "emerytura", aczkolwiek ono funkcjonuje. Natomiast nie jest to element, który w ogóle zajmuje jakieś miejsce w moim życiu. Wysokość emerytury nie daje możliwości funkcjonowania osobie, która chce żyć normalnie i funkcjonować jak do tej pory, więc to świadczenie nie zapewnia takiego standardu życiowego" - zwierza się Strasburger w rozmowie z tabloidem "Fakt".

Strasburger będzie musiał pracować do końca życia?

Gdy na jaw wyszła wysokość emerytury prezentera media nieco złośliwie sugerowały, że prawdopodobnie do końca życia będzie musiał pracować w telewizji. Strasburger skomentował to na Instagramie.

"Ja nic nie muszę, a już na pewno nie ma na świecie takiej osoby, która mogłabym mi cokolwiek nakazać. Jestem myślącym, wolnym człowiekiem. Żyję mądrze i dbam o jakość tego życia! Nie kupuję nic ponad stan, nie biorę kredytów. Moja emerytura jest jedną z najniższych. Jest bardzo niska, tak jakby jej nie było, mimo wszystkich składek, które odprowadzałem i mimo tego, że nie obciążyłem państwa w jakikolwiek sposób, np. leczeniem szpitalnym czy innymi dopłatami" - napisał.\

Zobacz też:

Taką emeryturę dostaje Joanna Senyszyn. Kwota przyprawia o zawrót głowy

Atak na Strasburgera. Nie wytrzymali nawet koledzy z TVP. Takich słów z ich strony nie mógł się spodziewać

Co za wpadka Pazury. Niewiarygodne, co powiedział o byłej żonie. Nie wiedział, że jest na antenie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karol Strasburger
Reklama
Reklama
Reklama