Reklama
Reklama

Tak wyglądał panieński wieczór córki Małysza! Szalona impreza w stylu meksykańskim!

Karolina Małysz od siedmiu lat jest szczęśliwą partnerką Kamila Czyża, z którym podróżuje po świecie. Chociaż ślub wzięli we wrześniu zeszłego roku, to dopiero teraz wypłynęły zdjęcia z wyjątkowego wieczoru panieńskiego. Tak się bawiła!

Karolina Małysz miała zaledwie kilka lat, kiedy jej ojca pokochała cała Polska. Chociaż dzisiaj stara się trzymać z daleka od blasku fleszy, to jej życie nadal wzbudza zainteresowanie mediów. 

Wszystko wskazuje na to, że córka Adama Małysza jest szczęśliwie zakochana. Od ponad siedmiu lat dzieli swoje życie z rok starszym Kamilem Czyżem, który oświadczył się jej po pięciu latach związku.

On jest miłośnikiem motoryzacji i dogaduje się ze znanym skoczkiem, a ona kocha podróże. Trudno się dziwić, że zaręczyli się akurat w Barcelonie

Wesele pary odbyło się w Szczyrku, ale nie było o nim wiadomo zbyt wiele. Karolina zdradziła jedynie, że ma być w stylu "glamour, ale obecny będzie akcent góralski". To jej mama, Izabela Małysz, zamieściła na Instagramie zdjęcie z wesela, gdzie razem z mężem pozuje w tanecznej pozie. 

"Oficjalnie mam też syna" - skomentowała pod zdjęciem pary młodej.

Reklama

Karolina Małysz pokazała zdjęcia z wieczoru panieńskiego

Na profilu córki Małysza pojawiła się barwna sesja zdjęciowa z wieczoru panieńskiego. Roześmiane dziewczyny pozują w białych i czerwonych sukienkach, a "gwiazda wieczoru" ma na głowie... urocze, mini sombrero! 

Okazuje się, że szalona impreza była niespodzianką, zorganizowaną przez przyjaciółki Karoliny. Odbyła się w stylu meksykańskim, ponieważ właśnie tam zakochana para udała się w podróż poślubną.

Karolina Małysz powiedziała sakramentalne "tak" we wrześniu ubiegłego roku. 

Życzymy dużo miłości!

Zobacz też:

Jan Śpiewak oburzony promowaniem Megakota! Namawia do bojkotu TVN-u!

Babcię Opozdy usunięto ze struktur partyjnych po awanturze: "Jestem roztrzęsiona, biorę leki"

Kinga Rusin pozuje na plaży. Wpis zawiera ważny przekaz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Małysz | Karolina Małysz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy