Reklama
Reklama

Córka Adama Małysza raczy się meksykańskim słońcem na wakacjach! Pozuje w bikini

Karolina Małysz-Czyż (24 l.) jesienią wzięła ślub z ukochanym Kamilem, z którym związana jest już od ośmiu lat. Teraz para wybrała się w podróż do Meksyku. Na Instagramie córki skoczka narciarskiego możemy zobaczyć, jak 24-latka spędza czas podczas wakacji życia.   

Karolina Małysz-Czyż, gdyby tylko chciała, mogłaby być pierwszoligową celebrytką. Dzięki sławnemu tacie media zacięcie interesują się jej życiem prywatnym. 24-latka konsekwentnie milczy i nie zdradza byt wielu szczegółów.

Nawet gdy jej mama, Iza, uczestniczyła w XII edycji "Tańca z gwiazdami", Karolina niechętnie przed kamerami rozmawiała o ślubie, który wówczas miał się odbyć. 

Dziewczynie zależało na tym, by w spokoju poślubić ukochanego Kamila, jednak uroczystości przypadły w momencie największego zainteresowania rodziną Małyszów. Ceremonia odbyła się jednak zgodnie z planem. Adam Małysz wystawił córce góralskie huczne wesele.

Reklama

Karolina Małysz na wakacjach w Meksyku

Karolinę na Instagramie śledzi prawie 25 tysięcy użytkowników. Jest to spora liczba, jak na osobę, która nie chce mieć nic wspólnego ze światem show-biznesu. 

Córka skoczka narciarskiego postanowiła więc uraczyć swoich obserwatorów pięknymi kadrami z egzotycznej podróży. Na jednym ze zdjęć Karolina zapozowała nawet w bikini!

"Przepiękne zdjęcia", "Przepiękna Dama. Wspaniałe plecy", "Niesamowite zdjęcie" - komentowali internauci.

A wam, jak się podoba Karolina w wakacyjnym wydaniu?

Zobacz także:

Szok, ile pieniędzy straci Barbara Kurdej-Szatan! 

Przerażające słowa Jackowskiego! To stanie się w Boże Narodzenie 

Anna Dereszowska pokazała dziecko! Zdjęcie mówi samo za siebie 

***
Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Małysz | Karolina Małysz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy