Reklama
Reklama

Tak wygląda przyszła królowa Belgii. Elżbieta skończyła 21-lat i przygotowuje się na przejęcie tronu!

21-letnia Elżbieta jest córką króla Belgów, Filipa I Koburga. Arystokratka w przyszłości również obejmie tron, a z okazji jej niedawnych urodzin pałac pokazał najnowszy portret następczyni. Zobaczcie, jak wygląda młodziutka księżna Brabancji.

W sieci największą furorę od lat robi brytyjska rodzina królewska, lecz po śmierci królowej Elżbiety II publika zaczęła się interesować również innymi arystokratycznymi rodzinami z Europy. Niedawno głośno było o królowej Danii, Małgorzacie II, która odebrała swoim niektórym wnukom tytuły królewskie.

Reklama

Teraz na tapecie pojawili się royalsi z Belgi, a to za sprawą młodziutkiej księżnej Elżbiety, która zostanie królową. Z okazji jej urodzin pałac opublikował najnowszy portret kobiety. Zobaczcie, jak wygląda przyszła monarchini.

Tak wygląda przyszła królowa Belgii. Elżbieta skończyła 21-lat i przygotowuje się na przejęcie tronu!

Elżbieta, księżna Brabancji, jest najstarszą córą króla Filipa I Koburga i Matyldy d'Udekem d'Acoz. 21-latka ma trójkę rodzeństwa: 19-letniego Gabriela, 17-letniego Emmanuela i 14-letnią Eleonorę. Jej dziadek Albert II w 2013 roku abdykował na rzecz swojego syna, a ona, w wieku zaledwie 12-lat, stała się następczynią tronu.

Kilka dni temu arystokratka świętowała swoje 21. urodziny, a z tej okazji pałac ukazał jej najnowszy portret, którego autorem jest portrecista rodziny królewskiej, Bas Bogaerts.

Na załączonych obrazkach widzimy przyszłą królową w kilku odsłonach. Ujęcia przedstawia ją, gdy siedzi na parapecie i zamyślona wygląda przez okno. Do sesji założyła bluzkę z odkrytymi ramionami, jasne spodnie, a stylizację dopełniła dużymi, złotymi kolczykami.

Nie da się ukryć, że księżna ma bardzo delikatną i subtelną urodę.

"Księżniczka Elisabeth kończy dziś 21 lat! Czego życzycie sobie na jej urodziny?" - widnieje podpis pod postem.

Pod publikacją pojawiło się mnóstwo komentarzy, a internauci wychwalali piękno Elżbiety.

Zobaczcie również:

Producenci "The Crown" nie próżnują. Nakręcili sceny śmierci księżnej Diany! Wywołają kolejny skandal?

Król Karol III wprowadza zmiany w Pałacu Buckingham! Usunął pamiątki po matce

"Entuzjazm" Karola III na spotkaniu z premier. Nagranie podbija sieć


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: belgijska rodzina królewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy