Reklama
Reklama

Tak wygląda córka Nataszy Urbańskiej. Jest istną kopią piosenkarki

Kalina Józefowicz to córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza. Aż trudno uwierzyć, że czas tak szybko mija. Teraz Kalina jest już nastoletnią pannicą, która ewidentnie kocha śpiew i teatr tak jak rodzice. Czy zostanie wszechstronną artystką jak swoja mama? Na to wygląda, zwłaszcza że obie wyglądają niemal identycznie!

Tak wygląda córka Nataszy Urbańskiej. Kalina to już piękna pannica

Kalina jest owocem miłości Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza. Choć na początku ich związkowi niewielu dawało szansę. Para poznała się pierwszy raz, kiedy kariera Józefowicza była u szczytu i... miał wówczas żonę Danutę i dwójkę dzieci. Wówczas nie zwrócił uwagi na piękną Nataszę, lecz z czasem w parze rozbudziło się uczucie i jako małżeństwo przeżyli już 15 szczęśliwych lat. W mediach pojawiały się plotki o rzekomym kryzysie w ich związku i domowych awanturach, lecz nic nie wskazuje na to, żeby para miała się rozstać. Zwłaszcza że mają piękną córkę Kalinę Józefowicz.

Reklama

Kalina Józefowicz chce być jak mama. Już występuje w "Metrze"

Jak na córkę z artystycznej rodziny przystało, Kalina również otrzymała swoją szansę rozwoju w spektaklu "Metro". W rozmowie z Pomponikiem, Natasza Urbańska stwierdziła, że będzie to sprawdzian, czy nastolatce nie znudzi się występowanie na scenie.

"Obserwowaliśmy na ile ona to poważnie bierze, a na ile jest to tylko "a, pośpiewam sobie", ale ona jednak bardzo się zaangażowała (...) Później były castingi (...) pojawiła się w tej grupie młodziaków i powolutku stawia swoje pierwsze kroki. To nie jest główna rola. "Metro" jest taką "wylęgarnią" talentów i takim pierwszym krokiem na scenie (...) i lekcją pokory                                            

Okazuje się, że nastolatka nie może liczyć na rodzicielską "taryfę ulgową". Natasza i Janusz są wymagającymi nauczycielami, ale przede wszystkim Kalina musi umieć połączyć naukę z debiutami w Teatrze Buffo.

"Może grać w spektaklu, jeśli będzie sobie dawała radę w nauce (...) Postaramy się, żeby nie zachłysnęła tym światem i zrozumiała, że to jest ciężka praca (...) My też jesteśmy surowymi nauczycielami, nie ma tak, że ona ma jakąś taryfę ulgową. Wręcz przeciwnie, myślę że będzie miała trudniej, niż inni" - mówiła w rozmowie z nami Natasza.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz świętowali 15. rocznicę ślubu

Z okazji 15. rocznicy ślubu Natasza i Janusz udali się na romantyczną wycieczkę do... Paryża. "Natasza i Janusz sami są zdumieni, że tak szybko to wszystko minęło. Nie zastanawiali się jeszcze, jak to uczcić, gdyż mają dużo pracy" - zdradziła dla "Rewii" znajoma pary.

Niestety, nie spędzili zbyt dużo czasu razem, ponieważ... tęsknili za córką: ""Byli tam tylko kilka dni, bo Natasza i Janusz nie lubią na długo rozstawać się ze swoją córką" - zdradza informatorka tygodnika.

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | Janusz Józefowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama