Reklama
Reklama

"Tak to leciało!" wróci na antenę z nowym prowadzącym?

Pamiętacie teleturniej "Tak to leciało!"? Kultowy już program wraca po latach do telewizji. Jest jedno "ale" - zmienił się prowadzący.

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

"Tak to leciało!" wróci na antenę z nowym prowadzącym

W "Tak to leciało!" uczestnicy musieli wykazać się znajomością tekstów popularnych piosenek. Kultowy format, który miał swoją premierę w 2008 roku, prowadził Maciej Miecznikowski. W programie wystąpiła prawdziwa plejada gwiazd. Była Doda, Beata KozidrakEdyta Górniak, Kasia Cichopek, Andrzej Piaseczny, czy Halina Mlynkowa. 

Reklama

Program cieszył się ogromną popularnością. Dość powiedzieć, że nagrano 9 sezonów, a teleturniej dwukrotnie był nominowany do nagrody Telekamer.

Telewizja Publiczna postanowiła wznowić jego produkcję. Już jesienią widzowie TVP 2 zobaczą jego dziesiątą edycję. Dużym zaskoczeniem jest jednak zmiana prowadzącego. Miejsce Macieja Miecznikowskiego zajmie aktor i piosenkarz Sławomir Zapała. Telewizja Polska nie potwierdza jednak doniesień, co do zmiany prowadzącego.

Sławomir Zapała ma już wprawę w prowadzeniu tego typu programów - współprowadził teleturniej TVP1 Big Music Quiz. Artysta uczestniczył też w szóstej edycji programu Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". A rok później wiosną 2017 wziął udział w siódmej edycji programu Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Przypomnijmy, że jego finałowy występ w roli Freddiego Mercury’ego docenił Brian May z zespołu Queen.

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"  z udziałem Sławomira Zapały możesz zobaczyć na Polsat Go!

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Zobacz też:

Robert Janowski zdradza szczegóły Wiktorów. "Nie mogę milczeć". Dziwi go postępowanie organizatora

Sarah Jessica Parker zachwyciła stylizacją! Trudno oderwać wzrok

Rosyjskie wojska przegrupowują się. "Mogą skupić się na nowym kierunku"

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Miecznikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy