Reklama
Reklama

Tak Iga Światek zareagowała na oświadczyny podczas treningu! Ogromne zaskoczenie!

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas treningu przygotowawczego do startującego właśnie turnieju Indian Wells w Kalifornii. Podczas gdy Iga Świątek i Amerykanka Sofia Kenin rozgrzewały się na korcie, jeden z fanów postanowił wykorzystać okazję i... oświadczyć się swojej dziewczynie. Tenisistki natychmiast przerwały ćwiczenia i zareagowały na to, co się wydarzyło. Szczególnie zaskakujące było to, co zrobiła 21-letnia Polka. Kto by się tego po niej spodziewał?

Iga Świątek startuje w turnieju Indian Wells

Iga Świątek już niebawem rozpocznie rywalizację na kortach w Indian Wells. Turniej ten rozgrywany jest od 1974 roku i od wielu lat nazywany jest głównym kandydatem do tego, by stać się kolejnym, piątym turniejem wielkoszlemowym w tenisowym kalendarzu. Polska tenisistka będzie chciała więc pokazać się kibicom z jak najlepszej strony i rekompensować słaby występ na Australian Open, w którym odpadła już w 1/8 turnieju, na czym na pewno skorzystała jej rodaczka Magda Linette.

Reklama

Liderka światowego rankingu nie martwiła się jednak zbyt długo styczniową porażką, humor poprawiło jej zwycięstwo w rozgrywkach zorganizowanych w Katarze, a także zakup ekstrawaganckiego gadżetu.

Choć prestiżowy Indian Wells oficjalnie już się rozpoczął, to na występ naszej najlepszej tenisistki musimy jeszcze poczekać. Ja na razie rozgrywane są bowiem dopiero kwalifikacje, do których nie muszą przystępować zawodniczki z czołowych miejsc rankingu WTA. 21-letnia Polka wyjdzie więc na kort najszybciej w piątek.

Zanim jednak to nastąpi, pojawi się jeszcze na pokazowym meczu miksta w parze z... Hubertem Hurkaczem, w ramach Tie Break Tens rozgrywanych w tej samej amerykańskiej miejscowości.

Iga Świątek reaguje na zaręczyny na korcie

Podczas jednego z treningów, które Iga Świątek przeprowadzała ze swoją rywalką Sofią Kenin, doszło do niezwykłej sytuacji. W pewnym momencie jeden z fanów będących na stadionie, uklęknął przed swoją dziewczyną i... poprosił ją o rękę! Wybranka chyba przyjęła pierścionek, choć na fotografiach wygląda na bardzo zdziwioną.

Zdjęcia z całego zajścia szybko trafiły do internetu i zostały nawet udostępnione przez oficjalny profil kalifornijskiego turnieju:

Na wzruszającą scenę zareagowała oczywiście liderka rankingu WTA, która szybko przerwała ćwiczenia i podeszła do zakochanych.

"Czy mogę przyjść na wesele?" - zapytała z rozbrajającą szczerością trzykrotna triumfatorka turniejów wielkoszlemowych.

"Miłość w tenisie zazwyczaj nic znaczy, ale dzisiaj znaczyła wszystko" - zażartowała później w trakcie konferencji prasowej, nawiązując do punktacji stosowanej w tenisie.

Fani nie kryją zachwytu zachowaniem tenisistki, a przy okazji... komentują jej wzrost. "Ile mierzy Iga Świątek?" - pyta wielu z nich, zdziwionych zapewne tym, że zawodniczka jest dużo wyższa od fanów, z którymi pozuje do wspólnego zdjęcia.

Zobacz też:

Robert Lewandowski oznaczony przez WTA na Instagramie. Ocenił formę Igi Światek! 

Iga Świątek zapozowała na jachcie. Internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół!

Iga Świątek skrytykowała terminarz WTA. Wstawiła się za niżej notowanymi tenisistkami 

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy